Παιδικό Πρωτάθλημα: Φουλ δράση και την Κυριακή (12/12) στα γήπεδα της ΕΠΣΗ

Αύριο, Κυριακή 12 Δεκεμβρίου, θα συνεχιστεί για δεύτερη ημέρα, η 1η αγωνιστική του 10ου παιδικού πρωταθλήματος της ΕΠΣ Ηρακλείου, με τη συνδιοργάνωση της Περιφέρειας Κρήτης. 

Μετά τα σημερινά παιχνίδια, όπου διεξήχθησαν χωρίς απρόοπτα και με μεγάλη παρουσία του κόσμου, θα συνεχιστεί αύριο η 1η αγωνιστική του παιδικού πρωταθλήματος, με ηλικίες παιδιών 2008-09, 2010-11, 2012-13, 2014-15 και 2016.

Επί της ουσίας, αύριο θα διεξαχθεί η πλειοψηφία των αναμετρήσεων, με τα γήπεδα να αναμένεται να γεμίσουν και πάλι παιδικά χαμόγελα.

ADVERTISING

Παιδικό ΕΠΣΗ: Ξεκίνησε σήμερα, με μεγάλη συμμετοχή και παρουσία πλήθος κόσμου (pics)

Αναλυτικά το αυριανό πρόγραμμα: 

ADVERTISING

10ο παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣΗ – Περιφέρεια Κρήτης
Ε’ ΟΜΙΛΟΣ  2008 – 2009  (9Χ9) – Γήπεδο: Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΠΑΟ ΑΣΙΤΕΣ 11:00
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΖΑΡΟΣ 12:00
ΡΕΠΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ  2010 – 2011  (9Χ9) – Γήπεδο: ΛΙΝΤΟ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΛΙΝΤΟ ΟΦΗ 9:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΟΑΝ 10:00
ΠΑΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 11:00
ΠΟΑ ΡΕΠΟ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ  2010 – 2011  (9Χ9) – Γήπεδο: ΠΟΑ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
Οι αγώνες της 1ης αγωνιστικής θα γίνουν 20/2/2022 λόγω μη διαθεσιμότητας του γηπέδου
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ  2010 – 2011  (9Χ9) – Γήπεδο: ΕΓΟΗ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΟΑ 9:00
ΟΦΗ ΦΑΙΣΤΟΣ 10:00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΜΟΙΡΕΣ 11:00
ΛΙΝΤΟ ΚΟΡΦΟΣ 12:00
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ  2010 – 2011  (9Χ9) – Γήπεδο: ΑΛΜΥΡΟΥ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΑΟ 9:00
ΚΑΝΤΙΑ ΜΙΝΩΙΚΗ 10:00
ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΡΕΠΟ
Ε’ ΟΜΙΛΟΣ  2010 – 2011  (8Χ8) – Γήπεδο: ΠΟΑ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
Οι αγώνες της 1ης αγωνιστικής θα γίνουν 20/2/2022 λόγω μη διαθεσιμότητας του γηπέδου
ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ  2010 – 2011  (8Χ8) – Γήπεδο: ΑΛΜΥΡΟΥ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΟΦΗ 10:00
ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΑΝΟΜ 11:00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΟ 12:00
ΡΕΠΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ  2010 – 2011  (8Χ8) – Γήπεδο: ΛΙΝΤΟ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΠΑΛΙΑΝΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 9:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 10:00
ΕΥΓ. ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΛΙΝΤΟ 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΡΕΠΟ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ  2012 – 2013  (8Χ8) – Γήπεδο: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΠΟΑ ΠΑΟ 10:00
ΟΦΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 11:00
ΕΥΓ. ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 12:00
ΛΙΝΤΟ ΡΕΠΟ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ  2012 – 2013  (8Χ8) – Γήπεδο: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΠΗΓΑΣΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 10:00
ΛΙΝΤΟ ΠΑΟ 11:00
ΟΦΗ ΠΟΑ 12:00
ΡΕΠΟ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ  2012 – 2013  (8Χ8) – Γήπεδο: ΚΑΝΤΙΑ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΚΑΝΤΙΑ ΑΛΜΥΡΟΣ 9:00
ΑΟΑΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 10:00
ΕΥΓ. ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 11:00
ΛΙΝΤΟ ΠΑΟ 12:00
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ  2012 – 2013  (8Χ8) – Γήπεδο: ΚΑΛΤΣΕΤΟ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΜΟΙΡΕΣ ΦΑΙΣΤΟΣ 10:00
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 11:00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΟΛΥΜΠ/ΕΓΟΗ 12:00
ΠΑΛΙΑΝΗ ΠΑΝΟΜ 13:00
Ε’ ΟΜΙΛΟΣ  2012 – 2013  (8Χ8) – Γήπεδο: ΚΑΛΤΣΕΤΟ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 9:00
ΟΦΗ ΠΟΑ 10:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 11:00
ΛΙΝΤΟ ΡΕΠΟ
ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ  2012 – 2013  (8Χ8) – Γήπεδο: ΛΙΝΤΟ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΡΩΜΑΝΟΣ 11:00
ΠΑΟ ΑΣΙΤΕΣ 12:00
ΡΕΠΟ ΠΗΓΑΣΟΣ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ  2014 – 2015  (6Χ6) – Γήπεδο: ΚΑΝΤΙΑ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΟΦΗ ΛΙΝΤΟ 9:00
ΠΟΑ ΠΑΟ 10:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΥΓ. ΓΚΕΡΑΡΝΤ 11:00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΡΕΠΟ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ  2014 – 2015  (6Χ6) – Γήπεδο: ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΠΑΟ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 9:00
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ ΕΥΓ. ΓΚΕΡΑΡΝΤ 10:00
ΛΙΝΤΟ ΠΟΑ 11:00
ΟΦΗ ΠΗΓΑΣΟΣ 12:00
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ  2014 – 2015  (6Χ6) – Γήπεδο: ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΛΙΝΤΟ ΟΦΗ 9:00
ΠΑΟ ΜΙΝΩΙΚΗ Αναβλήθηκε
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΟΜ 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΡΕΠΟ
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ  2014 – 2015  (6Χ6) – Γήπεδο: ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 11:00
ΜΟΙΡΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 12:00
ΡΕΠΟ ΠΑΛΙΑΝΗ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ  2016  (5Χ5) – Γήπεδο: Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΟ 11:00
ΠΟΑ ΟΦΗ 12:00
ΡΕΠΟ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ  2016  (5Χ5) – Γήπεδο: ΔΕΙΛΙΝΩΝ
Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 11:00
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 12:00
ΕΥΓ. ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΡΕΠΟ
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content