![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/10/tzavelas.jpg)
Την απόσυρσή του από την Εθνική Ελλάδος ανακοίνωσε ο Γιώργος Τζαβέλλας.
Ο πολύπειρος στόπερ στην αποχαιριστήρια ανάρτησή του, αφού ευχαρίστησε άπαντες, έστειλε το μήνυμά συσπείρωσης καλώντας για «Αγάπη και στήριξη στην ομάδα ΜΑΣ!».
«2009-2024! 15 χρόνια αγώνας με κορυφαίες στιγμές! Πιστός στην επίσημη αγαπημένη όλων των Ελλήνων! Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους! Υ.Γ: Αγάπη και στήριξη στην ομάδα ΜΑΣ! Αγάπη για την ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΑΣ!!», ανέφερε χαρακτηριστικά ο άσος του Ατρομήτου.
ADVERTISING
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.