ΓΑΡΙΠΑ – ΑΣΙΤΕΣ

01/11/2023 19:00
2η φάση - Κύπελλο ΕΠΣΗ - 2023-24

• ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!
  • 74' Απίθανη ανατροπή για τις Ασίτες με τον Μουντράκη!
  • 71’ απίθανη ευκαιρία για Ασίτες με Λιανδράκη τετ α τετ, λίγο έξω.
  • 65' ΓΚΟΛ για τις Ασίτες και 2-2! Μετά από πάσα Θοδωρή Σταματάκη σε κενή εστία ο Μουντράκης φέρνει το ματς στα ίσα!
  • 57' ΓΚΟΛ για τις Ασίτες με τον Σφακιανάκη!
  • 51’ κεφάλια του Σαβουιδάκη, μετά από κόρνερ στο δεύτερο δοκάρι, λίγο άουτ.
  • 49’ δοκάρι για την Γαριπα με απευθείας εκτέλεση φάουλ Σεραφειμίδη.
  • Σέντρα στο δεύτερο μέρος!
  • Ημίχρονο, Γαρίπα - Ασίτες 2-0.
  • 44’ Ο Μουντράκης εκτέλεσε ένα φάουλ, κάπου βρήκε η μπάλα και κατέληξε κόρνερ.
  • 41' Ατομική ενέργεια Χαλκιαδάκη, μπήκε στη περιοχή, έκανε το σουτ, πάνω στη γραμμή ο Παρασύρης.
  • 36’ τετ α τετ Σωμαράκη, είχε βγει το τέρμα των Ασιτών, ωστόσο πρόλαβε να πλασάρει αλλά η μπάλα πέρασε λίγο αουτ.
  • 35' Τεράστια ευκαιρία για τις Ασίτες, με τον Λιανδράκη να εκμεταλλεύεται τα λάθη στην άμυνα της Γαριπας, σούταρε αλλά η μπάλα πέρασε λίγο έξω.
  • 32' ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΓΑΡΙΠΑ! Δυνατό σουτ του Σεραφειμίδη, η μπάλα στα δίχτυα για το 2-0!
  • 22’ σουτ Καστρινάκη η μπάλα λίγο άουτ.
  • 20' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΓΑΡΙΠΑ! Απίθανο γκολ από τον Σεραφειμίδη, ο οποίος είδε εκτός θέσης τον τερματοφύλακα των Ασιτών, δοκίμασε το σουτ, πετυχαίνοντας ένα φανταστικό γκολ για το 1-0!
  • 19’ αδύναμο σουτ Καστρινάκη, μπλόκαρε το τέρμα των Ασιτών.
  • 15’ ωραία ενέργεια από δεξιά, σέντρα συρτή, Σαβουιδάκης το σουτ, έδιωξε με τα πόδια ο Κασαπάκης.
  • Στο 7' είμαστε 0-0.