ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (6-7/11)

Ορίστηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ηρακλείου, οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τους αγώνες του σαββατοκύριακου 6 και 7 Νοεμβρίου, όπου θα υπάρξει δράση, σε όλες τις τοπικές κατηγορίες. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές: 

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Α1 ΕΠΣΗ – 8η αγωνιστική
Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΒΟΝΗ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Ζιούτος Κ., Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α.
Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021 – 15:30
ΜΟΙΡΕΣ – Ε.Γ.Ο.Η ΜΟΙΡΩΝ Ζαφείρης Α., Βισκαδούρος Α., Κέφης Δ.
Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021 – 17:30
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Μασέλη Φ.
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Δασκαλάκης Ι., Κατσογιάννης Η., Βασιλάκης Α.
Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΑΣΙΤΕΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΣΙΤΩΝ Βισκαδούρος Μ., Δρακουλάκης Κ., Σκριτζοβάλης Β
ΠΑΝΟΜ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΜΑΛΙΩΝ Κρασαγάκης Χ., Μαυρουδής Δ., Μπλαβάκης Ε.
ΤΡΙΤΩΝΙΑ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σφακιανάκης Δ., Μαστορίδης Δ., Σαρόγλου Ε.
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΕΛΙΑΣ Βασάκης Γ. Ε., Μαυραντωνάκης Α., Ξυπάκης Γ.
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΛΙΝΤΟ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΛΙΝΤΟ Παπαδάκης Φ., Σφακιανάκης Δ., Ψαλιδάκης Σ.
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Δρακωνάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Καταχανάκης Η.
Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021 – 18:00
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακόπουλος Κ., Τσαμπουράκης Γ., Ρεμεδιάκης Γ.
Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021 – 11:30
ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Ξυπάκης Γ., Δρακωνάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α.
Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΜΟΧΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΜΟΧΟΥ Μαυραντωνάκης Ι., Ζουρμπάκης Α., Ρεμεδιάκης Γ.
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΒΟΡΡΩΝ Σαμιωτάκης Ε., Μανιώτης Δ., Περτσελάκης Γ.
Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΟΦΑΜ – ΡΟΥΒΑΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Δασκαλάκης Α., Μπαλίδης Α., Αξιώτης Ε.
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΑΣΗΜΙ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Γαρεφαλάκης Κ., Παπαδάκης Φ., Μαζοκοπάκης Ζ.
Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021 – 15:30
ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΤΥΛΙΣΟΥ Κλαμπατσέας Χ., Μάτσας Κ., Τζώρτζογλου Φ.
Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021 – 18:30
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Μπαλίδης Α., Δασκαλάκης Α., Αξιώτης Ε.
Β1 ΕΠΣΗ – 2η αγωνιστική
Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κλαμπατσέας Χ., Γαρεφαλάκης Κ., Χναράκης Δ.
Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021 – 15:30
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ ΕΛΙΑΣ Σταυράκης Γ., Καρατζάς Γ., Βάγιας Κ.
Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021 – 18:30
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΙΝΤΟ Κανταρτζόγλου Δ., Μαυραντωνάκης Ι., Τζανάκη Μ
Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021 – 11:30
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΠΟΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Μπιμπάκης Α., Κωνσταντάκη Μ., Δερμιτζάκης Ν.
ΓΑΡΙΠΑ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Μαστορίδης Δ., Σφακιανάκης Δ., Σαρόγλου Ε.
Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021 – 12:00
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΔΙΑΣ ΕΓΟΗ Ζιούτος Κ., Θέμελη Π., Πετούσης Ι.
Β2 ΕΠΣΗ – 2η αγωνιστική
Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΔΑΦΝΕΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΔΑΦΝΩΝ Σκρεπετός Σ., Φανουράκη Μ., Θέμελη Π.
Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021 – 11:30
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΓΟΡΤΥΣ ΜΟΙΡΩΝ Καρατζάς Γ., Ζαφείρης Α., Τζατζαράκης Δ.
Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021 – 12:00
ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΛΙΝΤΟ Περτσελάκης Γ., Ψαλιδάκης Σ., Καλαϊτζής Γ.
ΡΟΔΙΑ – ΚΟΡΑΚΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Μάτσας Κ., Κλαμπατσέας Χ., Τζώρτζογλου Φ.
Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021 – 15:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΡΑΥΚΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Μανδαλενάκης Ε., Σταυράκης Γ., Ανδριανάκης Ι.
ΖΑΡΟΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΖΑΡΟΥ Ζαφείρης Α., Καρατζάς Γ., Τζατζαράκης Δ.
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content