Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (20/3)

Πλούσιο είναι το πρόγραμμα της ημέρας με τις αθλητικές μεταδόσεις με το παιχνίδι του ΟΦΗ στον Βόλο να ξεχωρίζει.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου (20/3):

14:00 COSMOTE SPORT 9
HD Άουε – Σάντχαουζεν Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 8
HD Αμβούργο – Χάιντενχαϊμ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:15 COSMOTE SPORT 4
HD Μπεσίκτας – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

14:15 COSMOTE SPORT 7
HD Μπόρνμουθ – Σαουθάμπτον FA Cup Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3
Εργοτέλης – Α.Ε. Καραϊσκάκης Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2
HD Μπιλμπάο – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD
Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ Super League Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Κολωνία – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Βέρντερ Βρέμης – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου – Στουτγκάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Λόιντ Χάρις – Ασλάν Καράτσεφ ATP 500 Ακαπούλκο Τένις

17:00 ΕΡΤ Sports 1
Μεσολόγγι – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ3
ΑΕΚ – Ηρακλής Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD
Βόλος – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Σάντα Κλάρα – Τοντέλα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

18:15 COSMOTE SPORT 4 HD
Georgetown Hoyas – Colorado Buffaloes NCAA 2 Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε – Γκλάντμπαχ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον – Μάντσεστερ Σίτι FA Cup Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ουέσκα – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD
Παναιτωλικός – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Πορτιμονένσε – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3
Άρης – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Λος Άντζελες Λέικερς – Ατλάντα Χοκς NBA Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Σαραγόσα – Εστουντιάντες ACB Liga Endesa Μπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπράιτον – Νιουκάστλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαγιαδολίδ – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Βιτόρια Γκιμαράες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο