ΔΑΦΝΕΣ – ΟΦΑΜ

06/01/2024 18:30
1η αγωνιστική - Β1 ΕΠΣΗ - 2023-24

27' ΓΚΟΛ Λαδουκάκης Ιωάννης

• Τέλος: Δαφνές - ΟΦΑΜ 0-1
  • 88' Σουτ Αλεξάκη από τα δεξία, η μπάλα εκτός εστίας
  • 82' Μεγάλη ευκιαρία για τον ΟΦΑΜ με τον Σκουλούδη να μην μπορεί να σκοράρει σε τετ α τετ
  • 74' Μακρινό σουτ του Σκουλούδη η μπάλα άουτ
  • 41' Δεύτερο δοκάρι για τις Δαφνές! Αντεπίθεση πάλι, ο Φεϊζολάου απέναντι από τον Ρεπανά που είχε βγεί αρκετά από το τέρμα, τον κρεμασε , η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι
  • 40' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πασπαράκη, η μπάλα πέρασε αουτ
  • 34' Απιθανη ευκαιρία για τις Δαφνές. Ο Πατεράκης από τα αριστερά έβγαλε εκπληκτική παράλληλη μπαλιά, η μπάλα πέρασε από τον Ρεπανά, ο Φειζαλάου σε κενή εστία έστειλε τη μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι!
  • 27' Ο Λαδουκάκης με απευθείας εκτέλεση κόρνερ κάνει το 0-1
  • 24' Εκτέλεση κόρνερ του Λαδουκάκη, με πάσα στον Κουρλετάκη, ξανά πίσω στον Λαδουκάκη, ο οποίος έκανε τη σέντρα σουτ από πολύ πλάγια, με υπερένταση έδιωξε ο Ψιμόπουλος