• Ο Μοχός επικρατεί με 4-3 στα πέναλτι και προκρίνεται στους «16»!
  • Τέλος παράτασης: Η πρόκριση θα κριθεί στα πέναλτι!
  • Ημίχρονο παράτασης.
  • Τίποτα το αξιοσημείωτο στην παράταση μέχρι στιγμής.
  • Σέντρα παράτασης.
  • Τέλος κανονικής διάρκειας, πάμε σε παράταση!
  • 85' Λάθος συνεννόηση στην άμυνα των Μοιρών, ο Ρουσοχατζάκης έκλεψε, έκανε το ψηλοκρεμαστό σουτ, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι!
  • 77’ δοκάρι με Καργάκη για τις Μοίρες με προβολή, μετά από φάουλ του Γκίνη!
  • 67' Σουτ του Χατζάκη μέσα από τη περιοχή, με τα πόδια ο Μουτζούρης.
  • 66' Ο Σούρσος δοκίμασε απευθείας ένα φάουλ, μπλόκαρε ο Λώλης.
  • 60' Σειρά του Ποντίκαλη να απειλήσει, με το σουτ του να κοντράρει και να καταλήγει σε κόρνερ.
  • 57' Σουτ του Χατζάκη μέσα από τη περιοχή, μπλόκαρε ο Μουτζούρης.
  • 56' Σουτ Παπαδάκη, που πέρασε ένα λεπτό νωρίτερα στη θέση του Καρταλιανάκη, πέρασε άουτ. Αλλαγή και Μοχό, Ρουσοχατζάκης στη θέση του Διαμαντάκη.
  • 54' Σουτ του Σούρσου, η μπάλα πέρασε άουτ.
  • Σέντρα στο δεύτερο μέρος.
  • Με μια αλλαγή ξεκινάνε το δεύτερο μέρος οι δύο ομάδες, με τον Φανουράκη να παίρνει τη θέση του Παπαδομανωλάκη για τις Μοίρες και ο Κεφάκης τη θέση του Σκουτέλη για τον Μοχό.
  • Ημίχρονο στον Μοχό!
  • 25’ πλασέ Χατζάκη μέσα από την περιοχή, λίγο αουτ. Η μεγαλύτερη ευκαιρία στη ματς.
  • 24’ γύρισμα Χαλκιαδάκη στο πρώτο δοκάρι προβολή Καργάκη, η μπάλα λίγο άουτ.
  • 22’ γύρισμα Χιώτη στην μικρή περιοχή έδιωξε ο Παπαδομανωλάκης τελευταία στιγμή.
  • Δεύτερη φάση για τις Μοίρες στο 18', με τον Χαλκιαδάκη να δοκιμάζει ένα σουτ, μπλόκαρε ο Μουτζούρης.
  • 2’ σέντρα από δεξιά, κεφάλια Αγριμάκη μπλόκαρε το τέρμα. Πρώτη φάση για τις Μοίρες.