ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (31/10-1/11)

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ηρακλείου, οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τους αγώνες των τοπικών κατηγοριών της ΕΠΣ Ηρακλείου για το σαββατοκύριακο 31 Οκτωβρίου και 1 Νοεμβρίου. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί: 

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Α1 ΕΠΣΗ  – 4η αγωνιστική
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020 – 15:00
ΒΟΝΗ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 3 – 0 α.α.
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Πατεμτζής Γ., Δρακωνάκης Ε., Θέμελη Π.
ΜΟΙΡΕΣ – ΓΟΡΤΥΣ ΜΟΙΡΩΝ Βασάκης Γ. Ε., Κατσογιάννης Η., Καζόγλου Χ.
ΜΙΝΩΙΚΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Ζαφείρης Α., Δασκαλάκης Ι., Αξιώτης Ε.
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020 – 15:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Βισκαδούρος Α.
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κρασαγάκης Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μουλακάκης Κ.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΠΑΝΟΜ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Ζιούτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.
Α2 ΕΠΣΗ  – 1ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020 – 15:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Χαραλαμπάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ.
ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Μ., Χριστουλάκης Ε.
ΛΙΝΤΟ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΛΙΝΤΟ Κλαμπατσέας Χ., Σφακιανάκης Δ., Μαυρουδής Ι.
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020 – 12:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ ΠΟΑ Γαρεφαλάκης Κ., Μασέλη Φ., Ψαλιδάκης Σ.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σφακιανάκης Δ., Κοκολάκης Μ., Τζανάκη Μ.
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020 – 15:00
ΜΟΧΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΧΟΥ Κυριακόπουλος Κ., Σκριτζοβάλης Β., Ζουρμπάκης Α.
Α2 ΕΠΣΗ  – 2ος όμιλος – 3η αγωνιστική
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020 – 12:00
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΡΑΥΚΟΣ ΕΓΟΗ Μπαλίδης Α., Σταυράκης Γ., Κωνσταντάκη Μ.
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020 – 15:00
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Παπαδάκης Φ., Αξιώτης Ε., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ.
ΑΣΙΤΕΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΣΙΤΩΝ Μαυραντωνάκης Ν., Κέφης Δ., Σκρεπέτος Σ.
ΡΟΥΒΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΔΑΦΝΩΝ Μανδαλενάκης Ε., Καρατζάς Γ., Βασιλάκης Α.
ΦΑΙΣΤΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η ΒΟΡΡΩΝ Ξυπάκης Γ., Φανουράκη Μ., Ρεμεδιάκης Γ.
ΟΦΑΜ – ΑΣΗΜΙ ΛΙΝΤΟ Δρακωνάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Περτσελάκης Γ.
Β1 ΕΠΣΗ – 3η αγωνιστική
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020 – 15:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΟΑ Κρασαγάκης Χ., Μπαλίδης Α., Βαγιας (ΜΑΘ) Κ.
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020 – 18:00
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΛΙΝΤΟ Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Τζατζαράκης Δ.
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020 – 18:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΛΙΝΤΟ Περτσελάκης Γ., Δρακωνάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ.
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020 – 18:30
ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Μουλακάκης Κ.
Β2 ΕΠΣΗ – 4η αγωνιστική
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020 – 12:00
ΔΑΦΝΕΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΔΑΦΝΩΝ Καρατζάς Γ., Μανδαλενάκης Ε., Βασιλάκης Α.
ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΛΙΝΤΟ Κατσογιάννης Η., Καζόγλου Χ., Ανδριανάκης (ΜΑΘ) Ι.
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Χριστουλάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Καλαϊτζής Γ.
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020 – 15:00
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΖΑΡΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Ρεμιδιανάκης Δ., Μπιτζιλη Μ., Πετρίδης Ι.
Γ ΕΠΣΗ – 3η αγωνιστική
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020 – 15:00
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ – ΚΟΡΑΚΑΣ ΕΓΟΗ Μουλακάκης Κ., Ζιούτος Κ., Ξυπάκης Γ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΙΝΙ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Παπαδάκης Φ., Δρακάκης Α., Δερμιτζάκης Ν.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σκρεπέτος Σ., Μάτσας Κ., Γαρεφαλάκης Κ.
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020 – 11:30
ΡΟΔΙΑ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Κέφης Δ., Μαυραντωνάκης Ν., Σκρεπέτος Σ.
Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020 – 12:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κανταρτζόγλου Δ., Κλαμπατσέας Χ., Πετούσης Ι.