ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (24-25/10)

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ηρακλείου, οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τους αγώνες των διοργανώσεων της ΕΠΣΗ που θα διεξαχθούν το σαββατοκύριακο 24 και 25 Οκτωβρίου. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί: 

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Α1 ΕΠΣΗ  – 3η αγωνιστική
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 – 15:30
ΒΟΝΗ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Δρακουλάκης Κ.
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ 0 – 3 α.α.
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 – 15:30
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΜΟΙΡΕΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Κέφης Δ.
ΓΟΡΤΥΣ–ΟΦΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Μαυραντωνάκης Ι., Γενετζάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ.
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Σταυράκης Γ.
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Βισκαδούρος Μ., Μπλαβάκης Ε., Βασιλάκης Α.
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Βασάκης Γ. Ε., Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π.
Α2 ΕΠΣΗ  – 1ος όμιλος – 3η αγωνιστική
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 – 15:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΑ Σφακιανάκης Δ., Μαυρουδής Δ., Καζόγλου Χ.
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΛΙΝΤΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Γαρεφαλάκης Κ., Σκριτζοβάλης Β., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ.
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 – 16:00
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΜΟΧΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Μαυραντωνάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 – 11:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Ρεμεδιάκης Γ.
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 – 12:00
ΔΩΡΙΕΑΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακόπουλος Κ., Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π.
ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Μάτσας Κ., Τζανάκη Μ., Κωνσταντάκη Μ.
Α2 ΕΠΣΗ  – 2ος όμιλος – 3η αγωνιστική
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 – 15:30
ΤΥΛΙΣΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Ξυπάκης Γ., Κλαμπατσέας Χ., Αξιώτης Ε.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΣΙΤΕΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Γαρεφαλάκης Κ., Μουλακάκης Κ., Σκρεπέτος Σ.
ΡΑΥΚΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Μπαλίδης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Μπεκιράκης Ι.
Ε.Γ.Ο.Η – ΟΦΑΜ ΕΓΟΗ Δρακωνάκης Ε., Μάτσας Κ., Χριστουλάκης Ε.
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΣΗΜΙ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Ζιούτος Κ., Φανουράκη Μ., Ζουρμπάκης Α.
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 – 19:00
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κλαμπατσέας Χ., Ξυπάκης Γ., Αξιώτης Ε.
Β1 ΕΠΣΗ – 2η αγωνιστική
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 – 15:30
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΛΙΝΤΟ Δρακωνάκης Ε., Μουλακάκης Κ., Ψαλιδάκης Σ.
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Ζιούτος Κ., Κοκολάκης Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ.
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 – 12:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΙΝΤΟ Ρεμιδιανάκης Δ., Μπαλίδης Α., Κοκολάκης Μ.
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 – 19:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Περτσελάκης Γ., Παπαδάκης Φ., Σταυράκης Γ.
Β2 ΕΠΣΗ – 2η αγωνιστική
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 – 15:30
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακόπουλος Κ., Σκρεπέτος Σ., Μασέλη Φ.
ΚΑΝΑΡΙΑ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Μανδαλενάκης Ε., Κατσογιάννης Η.
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Πατεμτζής Γ., Τζανάκη Μ., Καλαϊτζής Γ.
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 – 15:30
ΖΑΡΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ ΖΑΡΟΥ Καρατζάς Γ., Μαυρουδής Ι., Καζόγλου Χ.
Γ ΕΠΣΗ – 2η αγωνιστική
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 – 15:30
ΙΝΙ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σαρόγλου Ε., Κωνσταντάκη Μ., Βασιλάκης Α.
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΕΓΟΗ Κέφης Δ., Κρασαγάκης Χ., Ρεμεδιάκης Γ.
ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΡΟΔΙΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Μπαλίδης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Πετούσης Ι.
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 – 12:00
ΚΟΡΑΚΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΟΜΠΙΑΣ Κανταρτζόγλου Δ., Μαυραντωνάκης Ι., Γενετζάκης Ε.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σαρόγλου Ε., Ψαλιδάκης Σ., Χριστουλάκης Ε.
Κύπελλο ΕΠΣΗ – 1η φάση
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 – 18:30
ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ ΛΙΝΤΟ Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Ψαλιδάκης Σ.