![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/12/ofi-k15-olympiakos-123.jpg)
Η Κ15 του ΟΦΗ δεν τα κατάφερε, γνωρίζοντας την ήττα από την αντίστοιχη του Ολυμπιακού με 0-3, στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου του πρωταθλήματος υποδομών.
ADVERTISING
Δείτε παρακάτω, εικόνες απο το παιχνίδι:
Η Κ15 του ΟΦΗ δεν τα κατάφερε, γνωρίζοντας την ήττα από την αντίστοιχη του Ολυμπιακού με 0-3, στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου του πρωταθλήματος υποδομών.
ADVERTISING
Δείτε παρακάτω, εικόνες απο το παιχνίδι: