ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (16-17/04)

Δράση σε όλες τις κατηγορίες, περιλαμβάνει το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου 16-17 Απριλίου, με τον τελικό του Κυπέλλου να συγκεντρώνει βέβαια τα βλέμματα πάνω του.

Βάσει του προγραμματισμού της ΕΠΣΗ, ο τελικός θα διεξαχθεί το Σάββατο 16 Απριλίου στις 17:45 στο γήπεδο του Κρουσώνα, ενώ την ίδια ημέρα, υπάρχουν προγραμματισμένοι αγώνες για την Β1, την Β2 αλλά και την Youth League.

Την επόμενη του τελικού, την Κυριακή 17 Απριλίου, θα διεξαχθούν εξ’ αναβολής παιχνίδια της Α1 ΕΠΣΗ, αλλά και αγώνες για όλες τις υπόλοιπες κατηγορίες.

ADVERTISING

Το 𝐆𝐑𝐀𝐍𝐃𝐒𝐏𝐎𝐑𝐓 σας παρουσιάζει συγκεντρωτικά το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 16-17 Απριλίου: 

Κύπελλο ΕΠΣΗ:

Σάββατο 16 Απριλίου στις 17:45 στο γήπεδο του Κρουσώνα, θα διεξαχθεί ο τελικός. 

ADVERTISING

Α1 ΕΠΣΗ (εξ’ αναβολής):

17/04/22
ft
17/04/2217:00
εξ' αναβολής 23ης αγωνιστικής
ΜΙΝΩΙΚΗΜΙΝΩΙΚΗ3
38Σταυρουλάκης42Μ.Κουρουγιαβούρης59Μαρκόπουλος
3 - 4
ft
ΔΕΙΛΙΝΑΔΕΙΛΙΝΑ4
20Λαυρεντίου69Δ.Κεφαλούκος74Λαυρεντίου78Νικητόπουλος
ft
17/04/2217:00
εξ' αναβολής 26ης αγωνιστικής
ΑΣΙΤΕΣΑΣΙΤΕΣ3
40Δ.Κοζορώνης63Κοτζαδάκης80Δ.Κοζορώνης
3 - 0
ft
ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ0
85Μαρκάκης

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος (2η αγωνιστική Play off & out):

17/04/22
ft
17/04/2217:00
Play out
ΠΗΓΑΣΟΣΠΗΓΑΣΟΣ2
40Τζαγκαράκης88ΚανταρτζήςΜ.
2 - 0
ft
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΓΙΟΥΧΤΑΣ 20100
ft
17/04/2217:00
Play off
ΜΟΧΟΣΜΟΧΟΣ2
30Ρουμελιώτης86Διαμαντάκης
2 - 2
ft
ΛΙΝΤΟΛΙΝΤΟ2
40Διακάκης(πεν)88Διακάκης
ft
17/04/2217:00
Play off
ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ5
27Ξημεράκης53Κυπαραίος57Ξημεράκης65Κελαράκης70Παπαδάκης
5 - 0
ft
ΔΩΡΙΕΑΣΔΩΡΙΕΑΣ0
ft
17/04/2217:00
Play off
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ0
0 - 4
ft
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ4
10Γεωργόπουλος38Παππάς43Μερκουλίδης55Κοζυράκης
ft
17/04/2217:00
Play out
ΓΟΥΒΕΣΓΟΥΒΕΣ2
32Γκίνη50Στιέφνι
2 - 0
ft
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ0

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος (5η αγωνιστική Play off & out):

17/04/22
ft
17/04/2216:00
Play out
ΑΟΚΑΟΚ0
0 - 5
ft
ΠΑΛΙΑΝΗΠΑΛΙΑΝΗ5
39Σ.Φουντουλάκης43Ζαϊμάκης50Ζαϊμάκης55Ζαϊμάκης70Μπυνιχάκης
ft
17/04/2217:00
Play out
ΟΦΑΜΟΦΑΜ3
33Γουβιανάκης59 Ανδρεαδάκης80Ανδρεαδάκης
3 - 7
ft
ΑΣΗΜΙΑΣΗΜΙ7
5Χατζάκης10Στεφανάκης40Στεφανάκης55Τσαφαντάκης61Στεφανάκης65Τσαφαντάκης85Στεφανάκης
ft
17/04/2217:05
Play off
ΦΑΙΣΤΟΣΦΑΙΣΤΟΣ2
10(αυτ.)Χαριστάκης60(πεν.)Φραγκιαδάκης
2 - 1
ft
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
40(πεν.)Σακλαμάκης
ft
17/04/2219:00
Play off
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ0
0 - 2
ft
ΡΟΥΒΑΣΡΟΥΒΑΣ2
?Κοσμαδάκης?ΑΞημεράκης(πεν)

Β1 ΕΠΣΗ (20η αγωνιστική):

16/04/22
ft
16/04/2215:00
ΔΙΑΣΔΙΑΣ3
50Αποστολάκης53Κεγιαδάκης70Γούργουλας
3 - 0
ft
ΚΟΡΟΙΒΟΣΚΟΡΟΙΒΟΣ0
ft
16/04/2215:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ2
45Μαλαδάκης47Μαλαδάκης
2 - 5
ft
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝΑΕ ΚΡΗΤΩΝ5
12Κοκοσάλης15Γιακουμάκης51Στιβακτάκης69Τσουβαλάς73Γιακουμάκης
ft
16/04/2220:30
ΓΑΡΙΠΑΓΑΡΙΠΑ1
80Αξιώτης
1 - 4
ft
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ4
37Καρκανάκης55Ανδριαδάκης61Πετράκης90Αλεξάκης
17/04/22
ft
17/04/2212:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ5
26Πουλακάκης49Πουλακάκης60Παπαδογιωργάκης70Γεωργαλής85Καραδάκης
5 - 0
ft
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ0
ft
17/04/2219:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΤΗΓΑΝΙΤΗΣ1
63Σπανάκης
1 - 0
ft
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ0

Β2 ΕΠΣΗ (20η αγωνιστική):

16/04/22
ft
16/04/2215:00
ΚΑΝΑΡΙΑΚΑΝΑΡΙΑ6
1Πάπα33ΒασιλάκηςΝ.40ΠαντερμαράκηςΓ.52Πασπαράκης62Κτιστάκης88Κτιστάκης
6 - 1
ft
ΡΟΔΙΑΡΟΔΙΑ1
69Δεληγιαννίδης
ft
16/04/2215:00
ΡΑΥΚΟΣΡΑΥΚΟΣ0
0 - 2
ft
ΔΑΦΝΕΣΔΑΦΝΕΣ2
25Καρτσώνης89 Πατεράκης
17/04/22
ft
17/04/2212:30
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΜΑΡΑΘΩΝΑΣ2
55Σερλιδάκης(πεν)73Ντάγκινης
2 - 2
ft
ΚΟΡΑΚΑΣΚΟΡΑΚΑΣ2
32Φουστανάκης37Φουστανάκης
ft
17/04/2212:30
ΓΟΡΤΥΣΓΟΡΤΥΣ0
0 - 3
ft
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ3
20Νοδαράκης59Βολιτάκης62Βολιτάκης
ft
17/04/2212:30
ΖΑΡΟΣΖΑΡΟΣ9
3Ν.Σαριδάκης7Καργάκης10Ξεκαρδάκης14Ξεκαρδάκης20Ξεκαρδάκης34Β.Αλπαντάκης58Ξεκαρδάκης65Ξεκαρδάκης67Σηφάκης
9 - 0
ft
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ0
ft
17/04/2212:30
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ2
10Γκούφας90Ν.Ζερβός
2 - 1
ft
ΘΕΡΙΣΟΣΘΕΡΙΣΟΣ1
74Ζγκούρι(πεν)

YOUTH LEAGUE (9η αγωνιστική):

16/04/22
16/04/2200:00
*Δεν έχει οριστεί
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ v ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ FC-ΡΑΥΚΟΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣ FC-ΡΑΥΚΟΣ
17/04/22
ft
17/04/2213:00
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ2
2 - 3
ft
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ3
ft
17/04/2214:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ5
5 - 3
ft
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ3
ft
17/04/2214:00
CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑCANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ3
3 - 2
ft
ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ2
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.