![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/04/zaros-faistos-28-4-2024-3.webp)
Παρελθόν από τον πάγκο του Ζαρού αποτελεί ο Φάνης Χαλκιαδάκης.
Ο έμπειρος τεχνικός μετά από ενάμιση χρόνο στον πάγκο των πράσινων αποτελεί παρελθόν από το σωματείο αναζητώντας πλέον τον επόμενο σταθμό στην καριέρα του.
Ο Φάνης Χαλκιαδάκης, κατάφερε να πανηγυρίσει το πρωτάθλημα την φετινή χρονιά στον πάγκο του Ζαρού, βοηθώντας την ομάδα να επιστρέψει στην μεγάλη κατηγορία.
ADVERTISING
Πλέον ο ίδιος κυκλοφορεί ελεύθερος στην αγορά των προπονητών και σίγουρα θα ψαχτούν αρκετές ομάδες για τον ίδιο, αφού έχει δείξει αρκετά καλό… έργο αυτά τα χρόνια στους πάγκους των ομάδων.