![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/09/gklazer-2.jpg)
Στις επιλογές του ομοσπονδιακού τεχνικού του Ισραήλ βρίσκεται για μια ακόμη φορά ο Νταν Γκλάζερ.
Ο μέσος του ΟΦΗ αποτελεί τον τρίτο ποδοσφαιριστή της ομάδας , μετά τους Μπάκιτς και Τοράρινσον, που κλήθηκε στο αντιπροσωπευτικό συγκρότημα της χώρας του ενόψει των διεθνών αγωνιστικών υποχρεώσεων του Ιουνίου.
Ο 27χρονος βρίσκεται για μια ακόμη φορά στις επιλογές του ομοσπονδιακού προπονητή και θα ενισχύσει την Εθνική Ισραήλ, στους φιλικούς αγώνες με την Ουγγαρία (8/6) και Λευκορωσία (11/6).