![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/04/mikti-k16-filiko-me-k19-gioychtas-16-4-2024-54.webp)
Φιλικό παιχνίδι προπονητικού χαρακτήρα, πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Τρίτης 16 Απριλίου, ανάμεσα στην Μικτή ομάδα Κ16 της ΕΠΣ Ηρακλείου και την Κ19 της ΠΑΕ Γιούχτας.
ADVERTISING
Δείτε εικόνες απο το παιχνίδι:
Φιλικό παιχνίδι προπονητικού χαρακτήρα, πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Τρίτης 16 Απριλίου, ανάμεσα στην Μικτή ομάδα Κ16 της ΕΠΣ Ηρακλείου και την Κ19 της ΠΑΕ Γιούχτας.
ADVERTISING
Δείτε εικόνες απο το παιχνίδι: