![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/02/kopi-pita-proponiton15.jpg)
Με ανακοίνωση της η ΕΠΟ ενημέρωσε πως στις αρχές Απριλίου θα διεξαχθεί η δεύτερη φάση του διπλώματος UEFA A’ στο Ηράκλειο!
Συγκεκριμένα, τα μαθήματα θα διεξαχθούν από τις 3 ως τις 10 Απριλίου!
Η ανακοίνωση: «Ανακοινώνεται η λειτουργία της 2ης φάσης της σχολής προπονητών κατηγορίας UEFA Α στην ΕΠΣ Ηρακλείου, από 3/4 έως 10/4/2024. Οι προπονητές ενημερώθηκαν με email για την καταβολή του σχετικού παραβόλου».