![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/12/frantzeskos.jpg)
Ικανοποιημένος έμεινε από το αποτέλεσμα ο προπονητής του ΠΟΑ (1-0) Κώστας Φραντζέσκος, ο οποίος ωστόσο εξέφρασε την δυσαρέσκεια του για το γεγονός πως μετά την αποβολή του ΑΟ Υπάτου, δεν αντιμετώπισε η ομάδα του καλά το παιχνίδι.
Παράλληλα, ανέφερε πως ο πρώτος στόχος είναι η παραμονή, αναφέροντας πως η ομάδα του είναι καλή, κοιτάζοντας αποκλειστικά την εικόνα της ομάδας του και κάθε παιχνίδι ξεχωριστά.
Αναλυτικά όσα ανέφερε:
ADVERTISING