![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2024/02/1b8f809e-c35e-48cf-84b1-8e711809b320.jpg)
Την πρωτοχρονιάτικη πίτα του έκοψε ο Ρωμανός το απόγευμα του Σαββάτου.
Μετά τη νίκη κόντρα στον Ποσειδώνα, ο Ρωμανός έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του, με την διοίκηση, το προπονητικό επιτελείο και τους ποδοσφαιριστές να δίνουν το παρών και να μοιράζουν ευχές για το νέο έτος.
Ο τυχερός της βραδιάς ήταν ο Κώστας Νοδαράκης, στον οποίο έπεσε το φλουρί. Άπαντες πέρασαν στιγμές χαλάρωσης μετά την πίεση του παιχνιδιού με το κλίμα να είναι εξαιρετικό.