![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/07/ofi-cherenfein-filiko-20-07-2023-6-1.jpg)
Ο Μάρκο Μπάκιτς, έχει τεθεί στη διάθεσή του Πέπε Μελ για τον αγώνα του ΟΦΗ με τον Αστέρα Τρίπολης και μέσω του OFI TV στέλνει το δικό του μήνυμα για την αυριανή αναμέτρηση στο «Γεντί Κουλέ».
Δείτε το βίντεο:
.
Ο Μάρκο Μπάκιτς, έχει τεθεί στη διάθεσή του Πέπε Μελ για τον αγώνα του ΟΦΗ με τον Αστέρα Τρίπολης και μέσω του OFI TV στέλνει το δικό του μήνυμα για την αυριανή αναμέτρηση στο «Γεντί Κουλέ».
Δείτε το βίντεο:
.