![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/12/agapiadis.jpg)
Ένα δικό του παιδί θα τιμήσει ο ΟΦΗ, στον αγώνα της Κυριακής κόντρα στην Κηφισιά στο ΒΑΚ.
Συγκεκριμένα, ο Κώστας Αγαπιάδης, έχει προσφέρει τα μέγιστα στην ομάδα μπάσκετ του ΟΦΗ στο παρελθόν, με τους «ασπρόμαυρους» να αναγνωρίζουν την προσφορά του.
Η ανακοίνωση: «Ένα δικό μας παιδί θα έχουμε την χαρά να τιμήσουμε στο ημίχρονο της Κυριακάτικης αναμέτρησης μα την Κηφισιά (10/12 17:00).
ADVERTISING
Ο ΟΦΗ θα τιμήσει των Κώστα Αγαπιάδη που ήταν από τα πρόσωπα της ομάδας μας που συνέβαλαν τα μέγιστα στο restart που είχε γίνει το 2016 και έως την σεζόν (2021-2022) που αποφάσισε να κρεμάσει τα παπούτσια του. Υπήρξε πάντα πιστός στρατιώτης στην φανέλα μας».