![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/11/romanos-minoiki-15-11-2023-30.jpg)
Ο Απόστολος Παπακώστας αποχαιρέτησε τους ποδοσφαιριστές της Μινωικής.
Ο έμπειρος τεχνικός δεν συνεχίζει στην ομάδα της Φορτέτσας μετά από ένα σύντομο μερικών μηνών, καθώς το περασμένο Σάββατο έγινε γνωστή το «διαζύγιο» των δύο πλευρών.
Ο Απόστολος Παπακώστας βρέθηκε σήμερα στην προπόνηση της ομάδας, οπού αποχαιρέτησε τους ποδοσφαιριστές, από τους οποίους τόνισε πως δεν έχει κανένα παράπονο.
ADVERTISING
Συγκεκριμένα ανέφερε: «Είμαι ευχαριστημένος από εσάς δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί σας, πιστεύω ότι είστε μια πολύ καλή ομάδα και είμαι σίγουρος ότι θα ανακάμψει η ομάδα και θα πάτε ψηλότερα».