![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2022/12/matsoykas-michalis-750x500.png)
Ορίστηκε από την ΚΕΔ η διαιτητική τριάδα της αναμέτρησης του Γιούχτα με τον Ατρόμητο για την 5η φάση του κυπέλλου Ελλάδος.
Η ομάδα του Νίκου Σουργιά αντιμετωπίζει την Τετάρτη στο Παγκρήτιο Στάδιο τον Ατρόμητο για την 5η φάση του κυπέλλου και η ΚΕΔ έκανε γνωστό τον διαιτητή του παιχνιδιού.
Συγκεκριμένα διαιτητής θα είναι ο Μιχάλης Ματσούκας από τον σύνδεσμο Αιτ/νιας, ενώ πρώτος βοηθός θα είναι ο Γιώργος Χριστοδούλου από τον σύνδεσμο Ημαθίας και δεύτερος βοηθός η Γεωργία Κομισοπούλου από τα Χανιά.
ADVERTISING
Το παιχνίδι έχει οριστεί να ξεκινήσει στις 15:00 στο Παγκρήτιο Στάδιο που ανοίγει τις πύλες του μετά από μεγάλο χρονικό διάστημα.