Ορίστηκαν τα πρώτα παιχνίδια για την Β’ φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΗ, αρχής γενομένης από την Τετάρτη 1 Νοεμβρίου.
Συγκεκριμένα, να διεξαχθούν δύο αναμετρήσεις, το Παλιανή – Ζαρός στις 14:45 και το Γαρίπα – Ασίτες στις 19:00, στο «Γ. Σκουρέλου», στα πρώτα παιχνίδια της Β’ φάσης.
Η σχετική ανακοίνωση: «Σας Γνωρίζουμε τον ορισμό των Αγώνων Κυπέλλου Ε.Π.Σ.Η. Β΄Φάσης 2023-24 και σας υπενθυμίζουμε ότι τα γηπεδούχα σωματεία, υποχρεούται στην φροντίδα για την παρουσία γιατρού στο γήπεδο και την προετοιμασία του αγώνα σύμφωνα με τον ΚΑΠ.
ΤΕΤΑΡΤΗ 01/11/2023
- ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 14:45 ΑΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ-ΑΟ ΖΑΡΟΥ
- ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 19:00 ΑΟ ΓΑΡΙΠΑΣ-ΑΕ ΑΣΙΤΩΝ
ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Ο Αναπληρωτής Πρόεδρος της Επιτροπής Κυπέλλου ΕΠΣΗ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ».