![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/01/agia-varvara-paliani149-750x500.jpg)
Μετά την ανανέωση της συνεργασίας με τον Γιώργο Φιολιτάκη για πέμπτη διαδοχική σεζόν, η Αγία Βαρβάρα ξεκινάει σιγά σιγά τον σχεδιασμό της για τη νέα σεζόν.
Μετά από μια εξαιρετική σεζόν, όπου διεκδίκησε το πρωτάθλημα του 1ου ομίλου της Α2 ΕΠΣΗ μέχρι το φινάλε, η Αγια Βαρβάρα στρέφεται στη νέα σεζόν, όπου στόχος είναι να δείξει μια ανάλογη εικόνα, με καλό ποδόσφαιρο και οικογενειακό κλίμα.
Πλέον άπαντες ξεκουράζονται και σιγά σιγά θα ξεκινήσει ο σχεδιασμός για τη νέα σεζόν, η οποία αναμένεται συναρπαστική, με κύριο αρχικό στόχο η διατήρηση του βασικού κορμού.