![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2022/12/aot-gioychtas-4-12-2022-41-750x500.jpg)
Δε συνεχίζουν μαζί οι δύο πλευρές.
Παρελθόν αποτελεί από τον ΑΟΤ ο Κώστας Βρεττός. Έπειτα από τις σχετικές επαφές που έγιναν, αποφασίστηκε το Τυμπάκι να… χωρίζει τους δρόμους του με τον δυναμικό αμυντικό.
Ο 30χρονος ποδοσφαιριστής στο ξεκίνημα της τρέχουσας περιόδου ήταν βασικό μέλος των μεσαριτών, ενώ συνολικά στο πρωτάθλημα είχε 12 συμμετοχές, εκ των οποίων οι 11 ήταν στο βασικό «σχήμα» των «ασπρόμαυρων».