![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2023/03/gioychtas-aot325-750x500.jpg)
Έχασε άδικα 2-1 από τη Θύελλα Ραφήνας-Πολλά τα παράπονα για τη διαιτησία.
![](https://grandsport.gr/wp-content/plugins/joomsport-sports-league-results-management/sportleague/assets/images/calendar-date.png)
Στατιστικά παίκτη
19' | ![]() |
Βακράκος Γεώργιος | ||
Τόσκα Άγγελο | ![]() |
46' | ||
Μαντζώρος Μιχάλης | ![]() |
73' |
ADVERTISING
Ο ΑΟΤ πραγματοποίησε μία πάρα πολύ καλή εμφάνιση, η οποία, όμως, δε συνδυάστηκε με θετικό αποτέλεσμα. Οι μεσαρίτες, πάντως, «φωνάζουν» για τις αποφάσεις του Μαυραντωνάκη από τη Χίο, αφού υποστηρίζουν ότι δεν τους επέτρεψε να πάρουν ό.τι άξιζαν.
Στο 19’ ο Βακράκης έδωσε το προβάδισμα στο Τυμπάκι και στο 40’ ο ίδιος παίκτης ανατράπηκε, αλλά το πέναλτι δε δόθηκε. Λίγο μετά την έναρξη της επανάληψης (47’) ο Τόσκα ισοφάρισε και κάπου εκεί οι φιλοξενούμενοι σαν να έχασαν τη συγκέντρωση τους.
Ο Μαντζώρος πέτυχε το 2-1 στο 70’, με τους ηττημένους να υποστηρίζουν ότι στη φάση υπήρχε επιθετικό φάουλ, με τον ρέφερι, πάντως, να έχει διαφορετική άποψη. Μέχρι και το φινάλε του αγώνα ο ΑΟΤ κυριάρχησε και είχε πολύ μεγάλες ευκαιρίες για να ισοφαρίσει με τον Βακράκο στο 80’, τον Γκελοσάνι στο 84’ και τον Παπανδρέου στο 90’.
ADVERTISING
![ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦ. ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦ.](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2022/11/thiella_rafinas_fc-150x150.jpg)
![ΑΟΤ ΑΟΤ](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2022/07/ao-tympakiou-logo-150x150.png)