Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (03/10)

Πλούσιο αναμένεται να είναι το αθλητικό πρόγραμμα του Σαββάτου, με τα παιχνίδια από τα κορυφαία πρωταθλήματα της Ευρώπης να είναι αυτά που προσελκύουν το ενδιαφέρον.

Αναλυτικά το σημερινό (03/10) αθλητικό πρόγραμμα:

ΕΡΤ SPORTS

Γαλλικό OPEN
Τένις 12:00

 

COSMOTE SPORT 3

Παναθηναϊκός-Άρης
Super League Κ19 12:00

 

COSMOTE SPORT 8

Ανόβερο-Μπράουνσβαϊγκ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας 14:00

 

COSMOTE SPORT 2

Βαγιαδολίδ-Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00

 

COSMOTE SPORT 1

Τσέλσι-Κρίσταλ Πάλας
Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30

 

NOVASPORTS 1

Νόριτς-Ντέρμπι
Championship Αγγλίας 14:30

 

NOVASPORTS 2

Τουλούζ-Τρουά
Δεύτερη κατηγορία Γαλλίας 16:00

 

NOVASPORTS 2

Σασουόλο-Κροτόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

 

COSMOTE SPORT 9

Βέρντερ Βρέμης-Αρμίνια Μπίλεφελντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

 

COSMOTE SPORT 8

Στουτγκάρδη-Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

 

COSMOTE SPORT 7

Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

 

COSMOTE SPORT 6

Κολονία-Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

 

COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ-Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

 

COSMOTE SPORT 5

Ατλέτικο Μαδρίτης-Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:00

 

ΕΡΤ3

ΠΑΟΚ-Δράμα
Χάντμπολ 17:00

 

ΕΡΤ SPORTS

Γαλλικό OPEN
Τένις 17:00

 

COSMOTE SPORT 2

Έβερτον-Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα 17:00

 

NOVASPORTS 5

Ρέντινγκ-Γουότφορντ
Championship Αγγλίας 17:00

 

NOVASPORTS 4

Λανς-Σεντ Ετιέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 18:00

 

NOVASPORTS 3

Τζένοα-Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

 

COSMOTE SPORT 6

Έλτσε-Ουέσκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

 

COSMOTE SPORT 3

Λειψία-Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:30

 

COSMOTE SPORT 1

Λιντς-Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα 19:30

 

COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Σοσιεδάδ-Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

 

COSMOTE SPORT 7

Πόρτο-Μαρίτιμο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 20:30

 

COSMOTE SPORT 8

Ανδόρα-Μπανταλόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 21:45

 

NOVASPORTS 1

Ουντινέζε-Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

 

COSMOTE SPORT 1

Νιουκάστλ-Μπέρνλι
Αγγλικό Πρωτάθλημα 22:00

 

COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια-Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00

 

COSMOTE SPORT 7

Τοντέλα-Μπράγκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 23:00

 

NOVASPORTS 3

Ορλάντο-Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
MLS 23:30