MATCHCENTER

ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (21-22/01)

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣΗ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Α1 ΕΠΣΗ – 16η αγωνιστική
Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023 – 15:00
Π.Ο.Α. – ΜΟΙΡΕΣ ΠΟΑ Κρασαγάκης Χ., Βισκαδούρος Α., Τσαμπουράκης Γ.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΒΟΝΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Πατεμτζής Γ., Μπλαβάκης Ε., Αξιώτης Ε.
Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023 – 15:00
ΡΟΥΒΑΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΓΕΡΓΕΡΗΣ Σαββούδης Β., Τσαμπουράκης Γ., Καλαϊτζής Γ.
ΑΣΙΤΕΣ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΑΣΙΤΩΝ Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Μπιτζιλή Μ.
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΠΑΝΟΜ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Παπαδάκης Φ., Μαστορίδης Δ., Μακράκης Δ.
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Μπιμπάκης Α., Κυριακόπουλος Κ., Πετρίδης Ι.
ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΕΛΙΑΣ Κρασαγάκης Χ., Κατσογιάννης Η., Φανουράκη Μ.
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Πατεμτζής Γ., Βισκαδούρος Α., Γαρεφαλάκης Κ.
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023 – 15:00
ΑΣΗΜΙ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΣΗΜΙΟΥ Μπαλίδης Α., Σκρεπετός Σ., Κλάδος Γ.
ΛΙΝΤΟ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΙΝΤΟ Τζατζαράκης Δ., Ζαφείρης Α., Κέφης Δ.
Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023 – 18:30
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η ΚΡΟΥΣΩΝΑ Σκρεπετός Σ., Πετούσης Ι., Κλάδος Γ.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΠΟΗ ΛΙΝΤΟ Ξυπάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Μπατζακάκης Ν.
ΤΥΛΙΣΟΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΤΥΛΙΣΟΥ Αναβλήθηκε
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023 – 15:00
ΔΩΡΙΕΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Αναβλήθηκε
Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023 – 11:30
ΔΙΑΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Γαρεφαλάκης Κ., Βισκαδούρος Α., Κανταρτζόγλου Δ.
Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023 – 15:00
ΖΑΡΟΣ – ΜΟΧΟΣ ΖΑΡΟΥ Μάτσας Κ., Ψαλιδάκης Α., Τάσης Κ.
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΒΟΡΡΩΝ Σταυράκης Γ., Δουκιαντζάκης Ν., Κουναλάκης Χ.
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Αξιώτης Ε., Θέμελη Π.,  Χριστουλάκης Ε.
Β1 ΕΠΣΗ – 10η αγωνιστική
Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023 – 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Γαρεφαλάκης Κ., Δουκιαντζάκης Ν., Κουναλάκης Χ.
ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Σαββούδης Β., Κανταρτζόγλου Δ., Γιγουρτσής Γ.
Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023 – 11:30
ΓΟΡΤΥΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓ. ΔΕΚΑ Αναβλήθηκε
ΡΟΔΙΑ – ΟΦΑΜ ΤΥΛΙΣΟΥ Κέφης Δ., Πετούσης Ι., Μπατζακάκης Ν.
Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023 – 15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΚΟΡΑΚΑΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Ζουρμπάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπλαβάκης Β.
Β2 ΕΠΣΗ – 10η αγωνιστική
Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023 – 15:00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Χριστουλάκης Ε., Θέμελη Π., Τάσης Κ.
Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023 – 18:30
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΙΝΤΟ Χανιωτάκης Χ., Δρακωνάκης Ε., Κατσογιάννης Η.
Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023 – 11:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Μαστορίδης Δ., Παπαδάκης Φ., Μακράκης Δ.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακόπουλος Κ., Μπιμπάκης Α., Πετρίδης Ι.
Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023 – 18:30
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ – ΡΑΥΚΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζουρμπάκης Α., Μπλαβάκης Β.
Click to Hide Advanced Floating Content