![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2022/12/iraklis-nipiditoy-xydakis2-750x500.jpg)
Όμορφη πράξη αγάπης από τον Ανδρέα Ξυδάκη και τον Ηρακλή Νιπιδιτού, προσφέροντας για ακόμη μια φορά στους συνανθρώπους μας που χρειάζονται την βοήθεια μας.
Ο προπονητής της γυναικείας ομάδας του Εργοτέλη Ανδρέας Ξυδάκης, ο πρόεδρος του Ηρακλή Νιπιδιτού Δημήτρης Κολώνιας και ο προπονητής της ομάδας Κυριάκος Γαλανός επισκέφτηκαν το Σωματείο Φίλων Κέντρου Προστασίας Παιδιών Ηρακλείου στον Πόρο, προσφέροντας τρόφιμα και χαμόγελα…