![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2022/12/podosfairo_48-750x500.jpg)
«Εξαφανίστηκαν» τα εισιτήρια του ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό (8/1, 19:30) στην OPAP Arena.
Η ΑΕΚ ανακοίνωσε το απόγευμα της 27ης Δεκεμβρίου ότι κυκλοφόρησαν τα εισιτήρια για το ντέρμπι της 8ης Ιανουαρίου (19:30) με τον Παναθηναϊκό και πλέον δεν υπάρχει εισιτήριο ούτε για δείγμα.
Τι κι αν βρισκόμαστε δέκα ημέρες πριν το ντέρμπι του αγώνα της Ένωσης με τον Παναθηναϊκό στην «OPAP Arena», τα εισιτήρια έχουν ήδη εξαντληθεί σε χρόνο… ρεκόρ. Δεν υπάρχει εισιτήριο ούτε για δείγμα!
ADVERTISING
Όποιος προσπαθήσει να μπει στην πλατφόρμα για να αγοράσει εισιτήρια δεν θα βρει ούτε… καρέκλα να καθίσει στο ντέρμπι της 8ης Ιανουαρίου.