![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2022/10/gioychtas-poros2-750x500.jpg)
Η διοίκηση του Γιούχτα ευχαρίστησε με ανακοίνωση της την διοίκηση της Αγίας Παρασκευής για την φιλοξενία στο μεταξύ τους παιχνίδι.
Παράλληλα οι «πράσινοι» ευχαρίστησαν στην ανακοίνωση τους ιδιαίτερα τον Κώστα Σφακιανάκη, ο οποίος βοήθησε στον τραυματισμό του Νύκταρη, ο οποίος χρειάστηκε ράμματα.
Η ανακοίνωση αναφέρει: «Το ΔΣ του ΑΟ Γιούχτα ευχαριστεί την ομάδα της Αγίας Παρασκευής για την φιλοξενία και υπόσχεται ανάλογη φιλοξενία στον αγώνα του Β γύρου.
ADVERTISING
Θα θέλαμε ιδιαίτερα να ευχαριστήσουμε τον φίλο Κώστα Σφακιανάκη, για την βοήθεια του στο περιστατικό τραυματισμού του ποδοσφαιριστή μας Νύκταρη».