![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2021/04/aris-soydas-anagennisi-ierapetras-dedeletakis-750x500.jpg)
Στις επάλξεις και πάλι ο Κώστας Δεδελετάκης.
Στην Αναγέννηση Ιεράπετρας επέστρεψε η…. κανονικότητα. Κι αυτό γιατί ο έμπειρος τεχνικός ξεπέρασε την περιπέτεια της υγείας του και γύρισε και πάλι στον πάγκο των Λασιθιωτών.
Η δουλειά, μάλιστα, ενόψει της νέας σεζόν συνεχίζεται, ενώ αναζητείται αντίπαλος για τη διεξαγωγή φιλικού παιχνιδιού, προκειμένου να βγουν συμπεράσματα για την πρόοδο και την εξέλιξη των «κυανόμαυρων».