![](https://grandsport.gr/wp-content/uploads/2022/09/almyros-apollon-eypalioy-kypello-ellados-2i-fasi-27-750x500.jpg)
Το δικό του… μήνυμα, έστειλε ο φίλαθλος κόσμος του Ηρακλείου και όχι μόνο, στο παιχνίδι του Αλμυρού με τον Απόλλωνα Ευπαλίου για την 2η φάση του Κυπέλλου Ελλάδος.
Ποιο είναι αυτό; Ότι διψάει για μπάλα, καθώς κατέκλυσε το γήπεδο του Γαζίου και οι αρμόδιοι θα πρέπει να μεριμνήσουν για να… κυλήσει και πάλι η μπάλα σ’ όλα τα γήπεδα και όχι μόνο σε λίγα…
Δείτε εικόνες, από την κερκίδα του γηπέδου του Γαζιου, όπου μικροί-μεγάλοι, αθλητές ή μη, βρέθηκαν εκεί για να παρακολουθήσουν ένα ποδοσφαιρικό παιχνίδι:
ADVERTISING