Το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής του παιδικού πρωταθλήματος ΔΟΠΑΦΜΑΗ (pics)

Γνωστοποιήθηκε το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (28/29/5) για την 6η αγωνιστική του παιδικού πρωταθλήματος ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

 Αναλυτικά το πρόγραμμα: 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07     Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ    ΑΓΩΝ. 11Χ11  

ADVERTISING

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΣΑΒ.  28/5/2022 10.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΚΑΝΤΙΑ  ΣΑΒ.  28/5/2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07    Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ            ΓΗΠΕΔΟ :  ΕΓΟΗ         ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΡΟΣ ΟΦΗ ΣΑΒ. 28-05-2022 10.00
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ  ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΑΒ. 28-05-2022 11.00
ΟΦΑ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΣΑΒ. 28-05-2022 12.00

ADVERTISING

  

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09      Α΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ          ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ            ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ 1 ΠΑΕ  ΟΦΗ ΣΑΒ. 28-05-2022 10.00
ΠΟΑ 1  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΣΑΒ. 28-05-2022 11.00
ΡΕΠΟ ΛΙΝΤΟ ΣΑΒ. 28-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ADVERTISING

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ       ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΑ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΣΑΒ. 28-05-2022 9.00
ΑΟΑΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΣΑΒ. 28-05-2022 10.00
ΠΑΟ 2 ΟΦΗ ΣΑΒ. 28-05-2022 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣ. 1 ΣΑΒ. 28-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09    Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΜΙΝΩΙΚΗΣ  ΑΓΩΝ. 11Χ11

ADVERTISING

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΜΙΝΩΙΚΗ  ΣΑΒ. 28-05-2022 9.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΛΙΝΤΟ 3 ΣΑΒ. 28-05-2022 10.00
ΚΑΝΤΙΑ ΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΒ. 28-05-2022 11.00
ΠΟΑ 3 ΡΕΠΟ ΣΑΒ. 28-05-2022 ΡΕΠΟ

                                                             

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09    Δ ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ :   ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ   ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2000 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΣΑΒ. 28-05-2022 9.00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΣΑΒ. 28-05-2022 10.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΡΩΜΑΝΟΣ ΣΑΒ. 28-05-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ      ΑΓΩΝ.   9Χ9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΑΛΜΥΡΟΣ  ΚΥΡ. 29-05-2022 9.00
ΟΦΗ 2 ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡ. 29-05-2022 10.00
ΠΑΟ 3 ΠΑΝΟΜ ΚΥΡ. 29-05-2022 11.00
ΠΟΗ ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡ. 29-05-2022 12.00
ΠΑΛΙΑΝΗ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 29-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ               ΑΓΩΝ. 9Χ9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡ. 29-05-2022 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΠΟΑ 1 ΚΥΡ. 29-05-2022 ΡΕΠΟ
ΠΑΟ 1 ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 29-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ 1                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ 2 ΟΦΗ 1 ΚΥΡ. 29-05-2022 9.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡ. 29-05-2022 ΡΕΠΟ
ΚΑΝΤΙΑ ΑΟΑΝ  ΚΥΡ. 29-05-2022 11.00
ΠΟΑ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡ. 29-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ   2                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΚΥΡ. 29-05-2022 ΡΕΠΟ
ΛΙΝΤΟ 3 ΦΑΙΣΤΟΣ ΚΥΡ. 29-05-2022 10.00
ΠΟΑ 3 ΠΟΗ ΚΥΡ. 29-05-2022 11.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΟΦΗ 2 ΚΥΡ. 29-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΝΤΟ   ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΚΥΡ. 29-05-2022 9.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΠΑΟ 3 ΚΥΡ. 29-05-2022 10.00
ΜΟΙΡΕΣ ΑΣΙΤΕΣ ΚΥΡ. 29-05-2022 11.00
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ  ΡΩΜΑΝΟΣ 1 ΚΥΡ. 29-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ :  ΛΙΝΤΟ 2                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΑ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 1 ΚΥΡ. 29-05-2022 10.00
ΑΛΜΥΡΟΣ 1 ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 29-05-2022 ΡΕΠΟ
  ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡ. 29-05-2022 12.00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡ. 29-05-2022 13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ  1                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΡ. 29-05-2022 10.00
ΡΩΜΑΝΟΣ 2 ΟΦΗ 3 ΣΑΒΒΑΤΟ 28-05-2022 11.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΔΟΞΑ ΚΥΡ. 29-05-2022 12.00
ΓΩΝΙΕΣ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 29-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND 1      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡ. 29-05-2022 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡ. 29-05-2022 ΡΕΠΟ
ΠΟΑ 1 ΟΦΗ 1 ΚΥΡ. 29-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND 2      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΑ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡ. 29-05-2022 9.00
ΑΟΑΝ ΟΦΗ 2 ΚΥΡ. 29-05-2022 10.00
ΠΑΟ 2 ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑ  ΚΥΡ. 29-05-2022 11.00
ΠΗΓΑΣΟΣ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡ. 29-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13   Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 1      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΚΥΡ. 29-05-2022 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡ. 29-05-2022 ΡΕΠΟ
ΠΟΑ 3 ΦΑΙΣΤΟΣ ΚΥΡ. 29-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13   Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 2     ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΚΥΡ. 29-05-2022 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΛΙΝΤΟ κορίτσια  ΚΥΡ. 29-05-2022 11.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020  1 ΔΟΞΑ ΚΥΡ. 29-05-2022 12.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 1 ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 29-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ                ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΛΙΑΝΗ ΠΟΗ ΚΥΡ. 29-05-2022 10.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ 2 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΚΥΡ. 29-05-2022 11.00
ΡΩΜΑΝΟΣ  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡ. 29-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 1          ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΟΦΗ 3 ΚΥΡ. 29-05-2022 9.00
ΔΕΙΛΙΝΑ  ΚΑΝΤΙΑ ΚΥΡ. 29-05-2022 10.00
  ΟΦΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 2 ΚΥΡ. 29-05-2022 11.00
ΠΑΟ 3 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΡ. 29-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ  2        ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΑ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡ. 29-05-2022 10.00
ΠΗΓΑΣΟΣ  ΟΦΗ 1 ΚΥΡ. 29-05-2022 11.00
ΠΑΟ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡ. 29-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3     ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΑ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 29-05-2022 10.00
ΜΟΙΡΕΣ  ΟΦΗ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 29-05-2022 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 29-05-2022 12.00
ΠΑΟ 2 ΡΕΠΟ  ΚΥΡΙΑΚΗ 29-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15     Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ  1    ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΠΑΟ 3 ΚΥΡ. 29-05-2022 10.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ  1 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ  ΚΥΡ. 29-05-2022 11.00
ΛΙΝΤΟ 3 ΟΦΗ 3 ΚΥΡ. 29-05-2022 12.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΡ. ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡ. 29-05-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15     Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ 2   ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΟΑΝ  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡ. 29-05-2022 10.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ 2 ΚΥΡ. 29-05-2022 ΡΕΠΟ
ΡΩΜΑΝΟΣ  ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΥΡ. 29-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ 2      ΑΓΩΝ. 4 Χ4

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΑ  ΟΦΗ ΚΥΡ. 29-05-2022 10.00
ΠΑΟ 1 ΛΙΝΤΟ ΚΥΡ. 29-05-2022 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΚΥΡ. 29-05-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΔΕΙΛΙΝΑ              ΑΓΩΝ. 4 Χ4

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΚΥΡ. 29-05-2022 10.00
ΠΑΟ 2 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΚΥΡ. 29-05-2022 11.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡ. 29-05-2022 12.00

 

ΤΜΗΜΑ   ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

 

ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content