Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής του παιδικού τουρνουά ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Με  πολλά γκολ , ωραίο θέαμα και πολλές συγκινήσεις πραγματοποιήθηκε το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Απριλίου, η 1η αγωνιστική του παιδικού τουρνουά  ποδοσφαίρου του ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

Πιο συγκεκριμένα πραγματοποιήθηκαν 81 παιχνίδια σε 25 γήπεδα και αθλητικά κέντρα  και το θέαμα ήταν εξαιρετικό με πολλά γκολ.  Να σημειωθεί πως δεν υπάρχει βαθμολογία σε καμία ηλικία και σε όλες τις κατηγορίες οι αλλαγές είναι ελεύθερες και απεριόριστες.

Μάλιστα τα… πιτσιρίκια θα έχουν ευκαιρία για ξεκούραση αφού θα υπάρξει 15 ημέρες διακοπή για το Πάσχα και η 3η αγωνιστική θα συνεχιστεί το Σαββατοκύριακο 7 και 8 Μαΐου 2022.

ADVERTISING

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής:

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07     Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ    ΑΓΩΝ. 11Χ11  

ADVERTISING

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΣΑΒ.  16/4/2022 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΝΤΙΑ ΣΑΒ.  16/4/2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07    Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ            ΓΗΠΕΔΟ :  ΕΓΟΗ         ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΕ  ΚΡΗΤΩΝ ΣΑΒ. 16-04-2022 10.00
ΟΦΗ ΟΦΑ ΣΑΒ. 16-04-2022 11.00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΟΡΟΣ ΣΑΒ. 16-04-2022 12.00

ADVERTISING

  

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09      Α΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ          ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ            ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΠΑΟ 1 ΣΑΒ. 16-04-2022 10.00
ΛΙΝΤΟ 1 ΠΟΑ 1 ΣΑΒ. 16-04-2022 11.00
ΠΑΕ ΟΦΗ ΡΕΠΟ  ΣΑΒ. 16-04-2022 ΡΕΠΟ

 

ADVERTISING

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ       ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΟΦΗ ΣΑΒ. 16-04-2022 9.00
ΛΙΝΤΟ 2 ΑΟΑΝ ΣΑΒ. 16-04-2022 10.00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣ. 1 ΠΟΑ 2 ΣΑΒ. 16-04-2022 12.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΠΑΟ 2 ΣΑΒ. 16-04-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09    Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΜΙΝΩΙΚΗΣ  ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΛΙΝΤΟ 3 ΜΙΝΩΙΚΗ  ΣΑΒ. 16-04-2022 11.00
ΦΑΙΣΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΣΑΒ. 16-04-2022 10.00
ΡΕΠΟ ΚΑΝΤΙΑ ΣΑΒ. 16-04-2022 ΡΕΠΟ
ΠΟΑ 3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΣΑΒ. 16-04-2022 9.00

                                                                    

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09    Δ ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ :   ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ   ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΣΑΒ. 16-04-2022 10.00
ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΣΑΒ. 16-04-2022 9.00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΣΑΒ. 16-04-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ      ΑΓΩΝ.   9Χ9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΔΕΙΛΙΝΑ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡ. 17-04-2022 10.00
ΟΦΗ 2 ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 17-04-2022 ΡΕΠΟ
ΠΑΛΙΑΝΗ ΑΛΜΥΡΟΣ  ΚΥΡ. 17-04-2022 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΠΑΝΟΜ ΚΥΡ. 17-04-2022 10.00
ΠΑΟ 3 ΠΟΗ ΚΥΡ. 17-04-2022 9.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ               ΑΓΩΝ. 9Χ9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΠΑΟ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 11.00
ΛΙΝΤΟ 1 ΠΟΑ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΡΕΠΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ 1                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΟΦΗ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 12.00
ΛΙΝΤΟ 2 ΠΟΑ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 9.00
ΑΟΑΝ  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 10.00
ΚΑΝΤΙΑ ΠΑΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ   2                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΦΑΙΣΤΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 10.00
ΟΦΗ 2 ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 11.00
ΠΟΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 12.00
ΠΟΑ 3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 9.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΝΤΟ   ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣΙΤΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 12.00
ΡΩΜΑΝΟΣ 1 ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 11.00
ΠΑΟ 3 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 9.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΜΟΙΡΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ :  ΛΙΝΤΟ 2                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 9.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 1 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 12.00
ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑ ΟΦΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 10.00
ΑΛΜΥΡΟΣ 1 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ  1                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΔΟΞΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 11.00
ΟΦΗ 3 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 10.00
ΡΕΠΟ ΡΩΜΑΝΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 ΡΕΠΟ
ΓΩΝΙΕΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 11.00
ΛΙΝΤΟ 1 ΠΟΑ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 10.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΠΑΟ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND       ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΟΦΗ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 9.00
ΛΙΝΤΟ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 12.00
ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑ  ΠΟΑ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 11.00
ΠΑΟ 2 ΑΟΑΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13   Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ       ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 12.00
ΛΙΝΤΟ 3 ΠΟΑ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 11.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13   Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΛΙΝΤΟ κορίτσια  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 10.00
ΔΟΞΑ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 12.00
ΡΕΠΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020  1 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 ΡΕΠΟ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΑΛΜΥΡΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ                ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΗ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 10.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΑΛΙΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 12.00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΡΩΜΑΝΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 1          ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 12.00
ΟΦΗ 3 ΟΦΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 10.00
ΚΑΝΤΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 9.00
ΔΕΙΛΙΝΑ  ΠΑΟ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ  2        ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ 1 ΠΟΑ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 10.00
ΛΙΝΤΟ 1 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 11.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΠΑΟ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ      ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΛΙΝΤΟ 2 ΟΦΗ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 12.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΠΟΑ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 10.00
ΡΕΠΟ  ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 ΡΕΠΟ
ΠΑΟ 2 ΜΟΙΡΕΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15     Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ  1    ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ 3 ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 10.00
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ  ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 12.00
ΠΑΟ 3 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ  1 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 9.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΡ. ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15     Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ    ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 11.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΡΩΜΑΝΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 12.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ 2 ΑΟΑΝ  ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ 2      ΑΓΩΝ. 4 Χ4

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 12.00
ΛΙΝΤΟ ΠΟΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 11.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΟ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΔΕΙΛΙΝΑ              ΑΓΩΝ. 4 Χ4

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΠΑΟ  2 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 11.00
ΔΕΙΛΙΝΑ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 10.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2022 12.00

 

 

Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.