MATCHCENTER

Το Σαββατοκύριακο (9-10/04) η πρεμιέρα του 9ου Παιδικού Τουρνουά Ποδοσφαίρου του ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 9-10 Απριλίου αναμένεται να πραγματοποιηθεί η έναρξη του 9ου Παιδικού Τουρνουά Ποδοσφαίρου του ΔΟΠΑΦΜΑΗ!

Όπως ανακοινώθηκε και επίσημα, μετά από δύο χρόνια αποχής λόγω της πανδημίας, το Παιδικό Πρωτάθλημα ξεκινάει και πάλι το Σαββατοκύριακο 9-10 Απριλίου, ενώ έγινε γνωστό το πρόγραμμα της πρεμιέρας σε όλες τις κατηγορίες!

Το τμήμα Αθλητισμού του Δήμου Ηρακλείου και ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ , έχουν την χαρά να αναγγείλουν την έναρξη του 9ου Παιδικού Τουρνουά Ποδοσφαίρου μετά από δύο χρόνια αποχής λόγω της πανδημίας .

ADVERTISING

Η έναρξη θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο  9-10 Απριλίου  που δίνει την δυνατότητα συμμετοχής σε 3.200 παιδιά να λάβουν μέρος σε ένα από τα μεγαλύτερα  τουρνουά της χώρας.

Θα λάβουν μέρος  34 σύλλογοι  και  αθλητικά κέντρα, με συνολικά  168 ομάδες από 5 έως 15 ετών. Η διάρκεια του τουρνουά θα είναι  3 μήνες με  495  προβλεπόμενα παιχνίδια

Σκοπός του τουρνουά  είναι να προσφέρει  άσκηση- χαρά – ψυχαγωγία και διασκέδαση στα παιδιά , με στόχο την ανάπτυξη και την ενίσχυση των υψηλών αξιών του αθλητισμού. 

ADVERTISING

Η τελετή  λήξης, μία γιορτή για το παιδικό ποδόσφαιρο,  θα γίνει στο Παγκρήτιο Στάδιο με αγώνες μικρής διάρκειας αντιπροσωπευτικών ομάδων . 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07     Α΄    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ    ΑΓΩΝ. 11Χ11  

ADVERTISING

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΚΑΝΤΙΑ ΣΑΒ.    9/4/2022 10.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΣΑΒ.    9/4/2022 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07    Β΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ            ΓΗΠΕΔΟ :  ΕΓΟΗ         ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΑ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΣΑΒ. 9-04-2022 11.00
ΑΕ  ΚΡΗΤΩΝ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΑΒ. 9-04-2022 12.00
ΠΟΡΟΣ ΟΦΗ ΣΑΒ. 9-04-2022 10.00

ADVERTISING

 ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09      Α΄     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ          ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ            ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΑ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΣΑΒ. 9-04-2022 10.00
ΠΑΟ 1 ΠΑΕ ΟΦΗ ΣΑΒ. 9-04-2022 11.00
ΡΕΠΟ  ΛΙΝΤΟ 1 ΣΑΒ. 9-04-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09   Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ       ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ ΛΙΝΤΟ 2 ΣΑΒ. 9-04-2022 11.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣ. 1 ΣΑΒ. 9-04-2022 12.00
ΑΟΑΝ ΠΑΟ 2 ΣΑΒ. 9-04-2022 10.00
ΠΟΑ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΣΑΒ. 9-04-2022 9.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09    Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΜΙΝΩΙΚΗΣ  ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ  ΦΑΙΣΤΟΣ ΣΑΒ. 9-04-2022 10.00
ΛΙΝΤΟ 3 ΡΕΠΟ ΣΑΒ. 9-04-2022 ΡΕΠΟ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΣΑΒ. 9-04-2022 11.00
ΚΑΝΤΙΑ ΠΟΑ 3 ΣΑΒ. 9-04-2022 9.00

                                                                    

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09    Δ ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ :   ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ   ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΣΑΒ. 9-04-2022 10.00
ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΑ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΣΑΒ. 9-04-2022 11.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΡΩΜΑΝΟΣ ΣΑΒ. 9-04-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09  Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ      ΑΓΩΝ.   9Χ9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΑΛΙΑΝΗ ΚΥΡ. 17-04-2022 10.00
ΟΦΗ 2 ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡ. 17-04-2022 11.00
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣ. 2 ΠΟΗ ΚΥΡ. 17-04-2022 12.00
ΑΛΜΥΡΟΣ  ΠΑΟ 3 ΚΥΡ. 17-04-2022 9.00
ΡΕΠΟ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡ. 17-04-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ             ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ               ΑΓΩΝ. 9Χ9

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΑ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 11.00
ΠΑΟ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 10.00
ΡΕΠΟ ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ :  ΠΟΑ 1                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ 1 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 11.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΑΟΑΝ  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 10.00
ΠΟΑ 2 ΠΑΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 12.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΑΝΤΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 9.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ   2                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΟΦΗ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 10.00
ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΟΗ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 9.00
ΛΙΝΤΟ 3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 12.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΠΟΑ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11   Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΝΤΟ   ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΣΙΤΕΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 11.00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΠΑΟ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 12.00
ΜΙΝΩΙΚΗ ΜΟΙΡΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 10.00
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 9.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ :  ΛΙΝΤΟ 2                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΔΕΙΛΙΝΑ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 9.00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 10.00
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 11.00
ΟΦΑ ΑΛΜΥΡΟΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11    Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ  1                  ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΟΦΗ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 12.00
ΔΟΞΑ ΡΕΠΟ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 ΡΕΠΟ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΑΛΜΥΡΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 11.00
ΡΩΜΑΝΟΣ 2 ΓΩΝΙΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΑ 1 ΟΦΗ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 12.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 10.00
ΠΑΟ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ        ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND       ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 9.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑ  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 11.00
ΠΗΓΑΣΟΣ 1 ΑΟΑΝ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 10.00
ΠΟΑ 2 ΠΑΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13   Γ1΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ       ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΑ 3 ΦΑΙΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 10.00
ΑΛΜΥΡΟΣ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 12.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13   Γ2΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ      ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΔΟΞΑ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 12.00
ΛΙΝΤΟ κορίτσια  ΡΕΠΟ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 ΡΕΠΟ
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 1 ΑΛΜΥΡΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 10.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020  1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ                ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΛΙΑΝΗ ΠΟΗ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 10.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 2 ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 11.00
ΡΩΜΑΝΟΣ  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13    Ε΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 1          ΑΓΩΝ. 8Χ8

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΟΦΗ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 10.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 2 ΚΑΝΤΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 12.00
ΟΦΑ ΠΑΟ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 11.00
ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΔΕΙΛΙΝΑ  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 9.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15    Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ  2        ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΟΦΗ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 10.00
ΠΟΑ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 11.00
ΠΑΟ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15    Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ      ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 12.00
ΛΙΝΤΟ 2 ΡΕΠΟ  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 ΡΕΠΟ
ΠΟΑ 2 ΜΟΙΡΕΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΠΑΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15     Γ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ  1    ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 10.00
ΟΦΗ 3 ΠΑΟ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 9.00
ΛΙΝΤΟ 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΡ. ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 12.00
ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ  1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15     Δ΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ    ΑΓΩΝ. 6Χ6

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΡΩΜΑΝΟΣ  ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 12.00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 11.00
ΑΟΑΝ  ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ 2      ΑΓΩΝ. 4 Χ4

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΑ ΟΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 12.00
ΠΑΟ 1 ΛΙΝΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 10.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΓΗΠΕΔΟ : ΔΕΙΛΙΝΑ              ΑΓΩΝ. 4 Χ4

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 10.00
ΠΑΟ  2 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 12.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ  10-04-2022 11.00
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Click to Hide Advanced Floating Content