ΕΠΣΗ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (12-13/02)

Φουλ δράση σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣ Ηρακλείου, περιελάμβανε το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 12 και 13 Φεβρουαρίου, με την νεοσύστατη Youth League να κάνει πρεμιέρα με έξι αναμετρήσεις.

Το 𝐆𝐑𝐀𝐍𝐃𝐒𝐏𝐎𝐑𝐓 σας παρουσιάζει συγκεντρωτικά όλα τα αποτελέσματα, ανά κατηγορία.

Α1 ΕΠΣΗ:

ADVERTISING

13/02/22
ft
13/02/2216:00
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ5
16Παπαδάκης(πεν)27Μεταξάκης53Παπαδομανωλάκης69Μεταξάκης75Μεταξάκης
5 - 0
ft
ΜΙΝΩΙΚΗΜΙΝΩΙΚΗ0
ft
13/02/2216:00
ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ2
63Τζουβάρας80Κλαπάκης
2 - 0
ft
ΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΟΚΡΟΥΣΩΝΑ0
ft
13/02/2216:00
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ1
37Ταγγίνης
1 - 1
ft
ΡΩΜΑΝΟΣΡΩΜΑΝΟΣ1
42Μεμοτσέλα
ft
13/02/2216:00
ΟΦΑΟΦΑ3
24Κουσκόφ60Ταμπάκης97Κώστας
3 - 1
ft
ΒΟΝΗΒΟΝΗ1
35Παπακώστας
12/02/22
ft
12/02/2216:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ3
23ΓκούροΕ.70Θεοδωράκης78ΓκούροΕ.
3 - 0
ft
ΕΓΟΗΕΓΟΗ0
ft
12/02/2216:00
ΜΟΙΡΕΣ0
0 - 1
ft
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΝΘΕΣΤΙΩΝ1
80Βαρδής
ft
12/02/2216:00
α.α.
ΤΡΙΤΩΝΙΑΤΡΙΤΩΝΙΑ0
0 - 3
ft
ΠΑΝΟΜΠΑΝΟΜ3

Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος:

13/02/22
ft
13/02/2216:10
ΜΟΧΟΣΜΟΧΟΣ1
81Σούρσος
1 - 0
ft
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΓΙΟΥΧΤΑΣ 20100
ft
13/02/2216:15
ΔΩΡΙΕΑΣΔΩΡΙΕΑΣ1
40Φραγκιαδάκης
1 - 3
ft
ΠΗΓΑΣΟΣΠΗΓΑΣΟΣ3
22Μ.Κανταρτζής35Μ.Κανταρτζής43Μ.Κανταρτζής
12/02/22
ft
12/02/2216:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ1
85Ζούζουλας
1 - 2
ft
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ2
40Λυμπερόπουλος60Ασλαματζίδης
ft
12/02/2216:30
ΛΙΝΤΟΛΙΝΤΟ2
15Ψαλιδάκης80Σφακιανάκης
2 - 1
ft
ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ1
24Κυπραίος
ft
12/02/2219:00
ΓΟΥΒΕΣΓΟΥΒΕΣ4
34Γκίνι51Στιέφνι63Στιέφνι80Δ.Νεραντζάκης
4 - 0
ft
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ0

Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος:

13/02/22
ft
13/02/2216:00
ΠΑΛΙΑΝΗΠΑΛΙΑΝΗ1
88Γ.Κριτσωτάκης
1 - 1
ft
ΦΑΙΣΤΟΣΦΑΙΣΤΟΣ1
30Ντισπυράκης
ft
13/02/2216:00
ΤΥΛΙΣΟΣΤΥΛΙΣΟΣ2
29Μανιουδής75Μανιουδής
2 - 2
ft
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ2
23Βαλαμούτσουνος(πεν)52Βαλαμούτσουνος
ft
13/02/2216:00
ΡΟΥΒΑΣΡΟΥΒΑΣ5
17Πρίφτης20Μαστραχάς33Α.Ξημεράκης(πεν)80Κοσμαδάκης90Σινάνι
5 - 1
ft
ΑΟΚΑΟΚ1
31Γαλανάκης
ft
13/02/2219:30
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2
5Μιχελακάκης55Σωτήρχος
2 - 5
ft
ΑΣΗΜΙΑΣΗΜΙ5
10Χατζάκης15Χατζάκης27Χατζάκης29Τσαφαντάκης89Χατζάκης
12/02/22
ft
12/02/2216:00
ΟΦΑΜΟΦΑΜ1
56Σκουλούδης
1 - 2
ft
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ2
23Σπαχής48Βατσινάς

Β1 ΕΠΣΗ:

13/02/22
ft
13/02/2212:00
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ0
0 - 1
ft
ΓΑΡΙΠΑΓΑΡΙΠΑ1
6Φώτης
ft
13/02/2212:30
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ4
15Χότζα49Βιδάκης80Τελχάι84Ντολάνι
4 - 0
ft
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥ0
ft
13/02/2212:38
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝΑΕ ΚΡΗΤΩΝ2
15Κοκοσάλης(πεν)92Γ.Γιακουμάκης
2 - 1
ft
ΔΙΑΣΔΙΑΣ1
17Ανδρεαδάκης38Σάλιακας
12/02/22
ft
12/02/2216:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ1
78Κοντογιάννης
1 - 11
ft
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ11
23Παπαδογιωργάκης28Παπαδογιωργάκης33Παπαδογιωργάκης39Πουλακάκης43Πουλακάκης(πεν)45Δασκαλάκης50Αυγουστάκης60Φραγκιαδάκης68Καλλέργης82Αυγουστάκης90Καλλέργης
ft
12/02/2219:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛ.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛ.5
9Παπας28Μπουλούκας32Γκεμιτζόγλου36Φουντουλάκης45Αλεβυζάκης
5 - 1
ft
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣΤΗΓΑΝΙΤΗΣ1
50Σπανάκης(πεν)
ft
12/02/2219:30
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ3
25Ματαλλιωτάκης27Μαγουλάκης40Σπανουδάκης
3 - 1
ft
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ1
90Καλαφάτης

Β2 ΕΠΣΗ:

13/02/22
ft
13/02/2212:30
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ1
92Συνολάκης
1 - 0
ft
ΚΑΝΑΡΙΑΚΑΝΑΡΙΑ0
ft
13/02/2212:30
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΜΑΡΑΘΩΝΑΣ1
57Σερλιδάκης
1 - 0
ft
ΓΟΡΤΥΣΓΟΡΤΥΣ0
ft
13/02/2212:30
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ0
0 - 1
ft
ΡΟΔΙΑΡΟΔΙΑ1
88Βαμβουκάκης
ft
13/02/2212:30
ΔΑΦΝΕΣΔΑΦΝΕΣ3
22Τζωρακοελευθεράκης32Κ.Πατεράκης83Τζωρακοελευθεράκης
3 - 2
ft
ΚΟΡΑΚΑΣΚΟΡΑΚΑΣ2
65Φαρσάρης(αυτογκολ)75Φουστανάκης
ft
13/02/2216:10
ΖΑΡΟΣΖΑΡΟΣ6
3Ξεκαρδάκης35Ξεκαρδάκης40Ξεκαρδάκης52Ραπτάκης71Ραπτάκης78Ν.Σαριδάκης
6 - 1
ft
ΡΑΥΚΟΣΡΑΥΚΟΣ1
14Καρτσάκης
ft
13/02/2218:45
ΘΕΡΙΣΟΣΘΕΡΙΣΟΣ0
0 - 6
ft
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ6
15Φιτσοδασκαλάκης22Βολιτάκης35Νοδαράκης44Νοδαράκης70Νοδαράκης80Κολιαρουδάκης

YOUTH LEAGUE:

13/02/22
ft
13/02/2216:00
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ0
0 - 4
ft
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ4
22Κολα28Τοψης40Σαμπροβαλάκης77Σαμπροβαλάκης
ft
13/02/2219:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ1
8Καλαφάτης
1 - 4
ft
ΕΠΙΣΚΟΠΗΕΠΙΣΚΟΠΗ4
2Αλεξάκης?Τζαντίου?Φραγκιαδής?Αλεξάκης
12/02/22
ft
12/02/2213:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ FC-ΡΑΥΚΟΣΑΘΛΟΠΟΛΙΣ FC-ΡΑΥΚΟΣ0
0 - 1
ft
ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ1
53Κιάτο
ft
12/02/2216:00
ΝΕΟΙ ΑΟΑΝΝΕΟΙ ΑΟΑΝ1
30Ράτζας
1 - 3
ft
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ3
20Κουντάκης60Πρέντι65Τραπιέρης
ft
12/02/2218:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ0
0 - 6
ft
CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑCANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ6
15Μηναδάκης40Μηναδάκης60Κάββαλος70Παπαδάκης80Αρβανιτάκης88Μπετεινάκης
ft
12/02/2218:30
ΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣ0
0 - 5
ft
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ5
?Μαρίνος?Σκουρουθιανάκης?Τάκα?Τάκα?Μαρίνος
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content