ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου (4-5/12)

Ορίστηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ηρακλείου, οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τους αγώνες του σαββατοκύριακου 4 και 5 Δεκεμβρίου, όπου θα υπάρξει δράση, στην Α1 ΕΠΣΗ, στον 1ο όμιλο της Α2 ΕΠΣΗ και στους δύο ομίλους της Β’ ΕΠΣΗ. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Α1 ΕΠΣΗ – 12η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021 – 15:00
ΡΩΜΑΝΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΕΛΙΑΣ Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Κ., Κέφης Δ.
ΑΣΙΤΕΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΙΤΩΝ Σφακιανάκης Δ., Κρασαγάκης Χ., Βασιλάκης Α.
ΠΑΝΟΜ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Ζαφείρης Α., Κλαμπατσέας Χ., Σαρόγλου Ε.
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021 – 15:30
ΜΟΙΡΕΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΜΟΙΡΩΝ Δασκαλάκης Α., Ζιούτος Κ., Κανταρτζόγλου Δ.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021 – 15:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Δασκαλάκης Ι.
Ε.Γ.Ο.Η – ΜΙΝΩΙΚΗ ΕΓΟΗ Ζιούτος Κ., Σφακιανάκης Δ., Μαζοκοπάκης Ζ.
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κλαμπατσέας Χ., Τσαμπουράκης Γ., Σκριτζοβάλης Β
ΒΟΝΗ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Γαρεφαλάκης Κ., Μασέλη Φ., Χναράκης Δ.
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 9η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021 – 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΛΙΝΤΟ ΛΙΝΤΟ Βασάκης Γ. Ε., Παπαδάκης Φ., Σκριτζοβάλης Β.
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021 – 16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΠΟΑ Δασκαλάκης Ι., Μπιμπάκης Α., Δρακωνάκης Ε.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021 – 11:30
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Δρακωνάκης Ε., Μασέλη Φ., Χναράκης Δ.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021 – 15:00
ΜΟΧΟΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΜΟΧΟΥ Μπαλίδης Α., Ρεμεδιάκης Γ., Ζουρμπάκης Α.
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Ά.
Β1 ΕΠΣΗ – 6η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021 – 15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΕΓΟΗ Τσαμπουράκης Γ., Μαζοκοπάκης Ζ., Παρασύρης Γ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σκρεπετός Σ., Θέμελη Π., Πετούσης Ι.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021 – 11:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Καρατζάς Γ., Μαστορίδης Δ., Βάγιας Κ.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021 – 15:00
ΓΑΡΙΠΑ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Μαστορίδης Δ., Καρατζάς Γ., Βάγιας Κ.
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ ΛΙΝΤΟ Κανταρτζόγλου Δ., Κέφης Δ., Ανδριανάκης Ι.
ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΠΟΑ Σταυράκης Γ., Περτσελάκης Γ., Δερμιτζάκης Ν.
Β2 ΕΠΣΗ – 6η αγωνιστική
Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021 – 15:00
ΚΑΝΑΡΙΑ – ΖΑΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Μανδαλενάκης Ε., Φανουράκη Μ., Πετρίδης Ι.
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Δρακουλάκης Κ., Ψαλιδάκης Ά., Τζατζαράκης Δ.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021 – 11:30
ΡΟΔΙΑ – ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κέφης Δ., Σταυράκης Γ., Ανδριανάκης Ι.
ΔΑΦΝΕΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΔΑΦΝΩΝ Περτσελάκης Γ., Πετρίδης Ι., Φανουράκη Μ.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021 – 13:00
ΓΟΡΤΥΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΑΓ. ΔΕΚΑ Μανιώτης Δ., Δερμιτζάκης Ν., Πετούσης Ι.
Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021 – 15:00
ΡΑΥΚΟΣ – ΚΟΡΑΚΑΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Ξυπάκης Γ., Κανταρτζόγλου Δ., Τζατζαράκης Δ.
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content