Το πρόγραμμα της Β1-Β2 ΕΠΣΗ για την 4η και 5η αγωνιστική!

Το πρόγραμμα της  4ης και 5ης αγωνιστικής στην Β1 – Β2 ΕΠΣΗ γνωστοποίησε η ΕΠΣΗ με ανακοίνωση της το απόγευμα της Παρασκευής.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΕΠΣΗ:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ADVERTISING

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ADVERTISING

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:30 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ADVERTISING

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 12:00 ΔΙΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΓΑΡΙΠΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:30 ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

ADVERTISING

2ος ΟΜΙΛΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 11:30 ΓΟΡΤΥΣ – ΚΟΡΑΚΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΩΝ ΩΡΑ 11:30 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΘΕΡΙΣΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΡΟΔΙΑ – ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 12:00 ΔΑΦΝΕΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων B’ Κατηγορίας ΕΠΣΗ – 1ου και 2ου Ομίλου για την 5η αγωνιστική και σας υπενθυμίζουμε ότι τα γηπεδούχα σωματεία υποχρεούται στην φροντίδα για την παρουσία γιατρού στο γήπεδο και στην προετοιμασία του αγώνα, σύμφωνα με τον ΚΑΠ. 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ               ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ   ΩΡΑ 15:00             ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ               ΕΛΙΑΣ                    ΩΡΑ 15:00             ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ               ΠΟΑ                       ΩΡΑ 18:30             ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ               ΕΓΟΗ                     ΩΡΑ 12:00             ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ               Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ   ΩΡΑ 18:30              ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ               ΑΡΚΑΛ/ΡΙΟΥ         ΩΡΑ 18:30              ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ               ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ         ΩΡΑ 12:00             ΡΑΥΚΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ               ΤΥΛΙΣΟΥ               ΩΡΑ 12:00             ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΡΟΔΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ               ΚΑΛΕΣΩΝ             ΩΡΑ 12:00             ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΑΦΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ               ΠΟΜΠΙΑΣ             ΩΡΑ 15:00             ΚΟΡΑΚΑΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ               ΖΑΡΟΥ                   ΩΡΑ 15:00             ΖΑΡΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ               ΛΙΝΤΟ                   ΩΡΑ 18:30             ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΕΚ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ-ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ

Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content