Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (17/10)

Φουλ πρόγραμμα σε ποδόσφαιρο, μπάσκετ και όχι μόνο στις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (17/10).

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

08:45 Eurosport 1 Μαραθώνιος Παρισιού

ADVERTISING

11:00 Eurosport 2 Πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού

11:25 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS16 Santa Marina 1, Ισπανία

11:30 Eurosport 1 Μαραθώνιος Άμστερνταμ

ADVERTISING

13:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS17 Riudecanyes 2 Wolf Power Stage, Ισπανία

13:00 Eurosport 2 Πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού: Παγκόσμιο Κύπελλο

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Κάλιαρι – Σαμπντόρια Serie A

ADVERTISING

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λοκομοτίβ Κουμπάν – Ζενίτ VTB League

14:00 Eurosport 2 Motocross Ισπανία

14:00 Novasports Start Σουόνσι – Κάρντιφ EFL Championship

ADVERTISING

14:00 Novasports 2HD Τρουά – Νις Ligue 1

14:30 Novasports 4HD Σεντ Τρούιντεν – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα

14:30 Novasports 3HD Ντάρμσταντ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

14:45 Eurosport 1 Home Nations Series| Οπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

15:00 Novasports 1HD Βαγιεκάνο – Έλτσε La Liga

15:30 COSMOTE SPORT 4 HD Τουρκ Τέλεκομ – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα

15:50 COSMOTE SPORT 7 HD Rallycross Πορτογαλία – World RX/RX1/RX3

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ουντινέζε – Μπολόνια Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τζένοα – Σασουόλο Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Έμπολι – Αταλάντα Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ

16:00 Eurosport 2 Motocross Ισπανία

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Παναιτωλικός – ΟΦΗ Super League

16:00 Novasports Prime ΠΑΟΚ – Βόλος Super League

16:30 Novasports 2HD Λεβερκούζεν – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

16:35 COSMOTE SPORT 7 HD Rallycross Πορτογαλία – World RX/RX1/Kartcross

17:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – Προμηθέας Basket League

17:15 Novasports 1HD Θέλτα – Σεβίλλη La Liga

17:30 Eurosport 2 Πρωτάθλημα Ηλεκτρικών Αυτοκινήτων Τουρισμού: Παγκόσμιο Κύπελλο Μηχανοκίνητα

18:00 Novasports 4HD Μονπελιέ – Λανς Ligue 1

18:30 COSMOTE SPORT 3 HD Νιουκάσλ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

18:30 Novasports 3HD Άουγκσμπουργκ – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Rallycross

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Νάπολι – Τορίνο Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπασκόνια – Τενερίφη ACB Liga Endesa

19:30 Eurosport 2 Superbike Αργεντινή Μηχανοκίνητα

19:30 Novasports 5HD Σαρλερουά – Γκενκ Βελγικό πρωτάθλημα

19:30 Novasports 1HD Βιγιαρεάλ – Οσασούνα La Liga

20:00 ΕΡΤ3 Λάρισα-Λαύριο Basket League

20:05 Novasports Start Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς – Νιου Γιορκ Σίτι MLS

20:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕΚ – Ατρόμητος Αθηνών Super League

20:30 Novasports Prime ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός Super League

20:45 Eurosport 1 Home Nations Series| Οπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

20:50 Eurosport 2 Superbike Αργεντινή

21:30 Novasports 6HD Eagle FC MMA

21:30 Novasports 4HD Τσιταντέλα – ΣΠΑΛ Serie B

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Γιουβέντους – Ρόμα Serie A

21:45 Novasports 2HD Μαρσέιγ – Λοριάν Ligue 1

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σικάγο Σκάι – Φοίνιξ Μέρκιουρι WNBA

22:00 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα – Βαλένθια La Liga

23:00 COSMOTE SPORT 6 HD WTA 1000 Indian Wells

Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το grandsport.gr με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Click to Hide Advanced Floating Content