Έναρξη στο παιχνίδι
4' Κίτρινη κάρτα
Ν. Αθανασίου
Γκολ 1:0 9'
Γκολ για τον ΟΦΗ! Ο Μπόρχα Γκονθάλεθ με ένα έξυπνο και δυνατό σουτ, αιφνιδίασε τον Κοσέλεφ, κάνοντας το 1-0.
23'
Cooling break
27'
Αρκετά καλά έχει μπει ο ΟΦΗ στο παιχνίδι που έχει τη πρωτοβουλία των κινήσεων
Μ. Μπάκιτς
Κίτρινη κάρτα 30'
Μ. Μπάκιτς
30'
Συμπληρώσαμε μισή ώρα παιχνιδιού με τον ΟΦΗ να διατηρεί το 1-0 απο το 9' όταν ο Μπόρχα άνοιξε το σκορ.
33'
Α. Ουάρντα
Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο με σουτ του Ουάρντα, κόντραρε στα σώματα και κατέληξε κόρνερ
36'
Α. Ισέκα
Καλή στιγμή για τον ΟΦΗ! Μετά από ωραία σέντρα του Χατζηθεοδωρίδη, ο Ισέκα ανενόχλητος, με σουτ στην κίνηση δεν βρήκε στόχο.
Κίτρινη κάρτα 42'
Ζ. Καραχάλιος
Κίτρινη κάρτα 43'
Μ. Μπρεσάν
43' Κίτρινη κάρτα
Μανσούρ
45'
Ημίχρονο με το σκορ στο 1-0.
46'
Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου χωρίς αλλαγές
50'
Σουτ του Αποστολάκη, αποκρούει ο Κοσέλεφ και απομακρύνουν οι αμυντικοί.
52'
Σουτ του Γκαγιέγος περνάει άουτ.
Κίτρινη κάρτα 54'
Β. Λαμπρόπουλος
Κίτρινη κάρτα 56'
Α. Ισέκα
57' Αλλαγή
Μέσα:Γ. Βρακάς
Έξω:Μίχορλ Πέτερ
57' Αλλαγή
Μέσα:Κ. Λόπεθ Ουέσκα
Έξω:Τ. Φαν Βερτ
57' Αλλαγή
Μέσα:Ν. Γιουμπιτάνα
Έξω:Μ. Μπάκου
62'
Φάουλ σε καλό σημείο για τον Ατρόμητο, εκτελέστηκε απο τον Γιουμπιτάνα, όμως πέρασε άουτ
Έξω:Μ. Μπρεσάν
75'
Συμπληρώσαμε 75 λεπτά παιχνιδιού με τον Ατρόμητο να έχει την υπεροχή στα τελευταία λεπτά, έχοντας κερδίσει και μέτρα στο γήπεδο, σε μία προσπάθεια να ισοφαρίσει.
76'
Σέντρα σουτ του Τιάγκο Νους απο μακρινή απόσταση, ο Κοσέλεφ μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα.
Έξω:Ζ. Καραχάλιος
84'
Πολύ καλή στιγμή για τον Ατρόμητο με τον Γιουμπιτάνα να πλασάρει και τον Χριστογεώργο να διώχνει με τα πόδια.
84' Αλλαγή
Μέσα:Δ. Καλοσκάμης
Έξω:Έ. Γκονθάλεθ
85'
Σουτ του Αθανασίου περνάει άουτ.
88' Κίτρινη κάρτα
Γ. Βρακάς
Κίτρινη κάρτα 90'
90' Κίτρινη κάρτα
Κίνι
90'
Επτά λεπτά καθυστερήσεις
92' 1:1 Γκολ
Γκολ για τον Ατρόμητο στις καθυστερήσεις!
Κίτρινη κάρτα 96'
Φ. Γαγιέγος
97' 2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα
Μανσούρ
Ο Τιάγκο Νους βγαίνει γρήγορα στην αντεπίθεση, ο Μασνούρ τον σταματάει με φάουλ πριν βγει τετ α τετ και αντικρίζει την 2η κίτρινη κάρτα, κόκκινη για τον παίκτη του Ατρομήτου
99' Αλλαγή
Μέσα:Σταυρόπουλος Δημήτρης
Έξω:Δ. Καλοσκάμης
2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα 100'
Α. Ισέκα
100' 2η Κίτρινη > Κόκκινη κάρτα