Καλησπέρα σας από το Grandsport. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση της πρώτης αγωνιστικής μεταξύ Μοχού και ΠΑΟΚρουσώνα
Μερικά δευτερόλεπτα απομένουν από την σέντρα του αγώνα
Μικρή καθυστέρηση στην σέντρα, καθώς υπάρχει πρόβλημα με τα δίχτυα
1'
Σέντρα στο ματς
3'
Τρομερή κάθετη Ανωγειανάκη, ο Σεραφειμίδης από πλάγια θέση πήγε να πλασάρει, η μπάλα λίγο άουτ
9'
Μεγάλη ευκαιρία για Μοχό! Κάθετη από τον Αλέξανδρο Ζαφείρη προς τον Χιώτη, αυτός βρέθηκε μόνος μέσα στην περιοχή, έκανε ένα δυνατό σουτ, αλλά η μπάλα κατέληξε λίγο άουτ
11'
Ατομική προσπάθεια και σουτ Σταυρακάκη, εύκολα μπλοκάρει στην γωνία του ο Ζαφείρης
15' 0:1 Γκολ
Ά. Κουράκης
Ασσίστ: Μ. ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗΣ
Τρομερή πάσα του Ανωγειανάκη στον Κουράκη, που με μονοκόμματο σουτ έκανε το 0-1
26'
Κάθετη του Ανωγειανάκη στον Κουράκη, αυτός σε τετ-α-τετ πλάσαρε, αλλά ο Ζαφείρης έδιωξε σε κόρνερ με μια τεράστια επέμβαση
38'
Κόψιμο Χιώτη στον Φραγκάκη, αυτός πλάσαρε, αλλά η μπάλα πέρασε λίγο άουτ
40'
Σουτ Μανουσάκη, λίγο άουτ
45' +1' 0:2 Γκολ
Ασσίστ: Γ. Μανουσάκης
Κάθετη Μανουσάκη και πλασέ Σεραφειμίδης, με τους γηπεδούχους να κάνουν έντονες διαμαρτυρίες για οφσάιντ
45' +1'
Αποβλήθηκε ο προπονητής του Μοχού μετά τις διαμαρτυρίες
Αλλαγή 46'
Μέσα:Ι. ΧΑΣΟΥΡΑΚΗΣ
Έξω:Κ. Τσακάνι
49'
Δυνατό σουτ Σεραφειμίδη στο οριζόντιο δοκάρι
68'
Σέντρα σουτ του Σεραφειμίδη, η μπάλα λίγο άουτ
71' Αλλαγή
Μέσα:Ν. ΠΑΠΑΔΙΟΣ
Έξω:Μ. Σταυρακάκης
76' Αλλαγή
Μέσα:Α. Αλεξάκης
Έξω:Μ. ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗΣ
78'
Ανεπανάληπτη ευκαιρία για Μοχό, με τον Ζαφείρη να κάνει μια ατομική προσπάθεια, έκοψε στο πέναλτι που βρισκόταν ο Μυλόβας, αλλά καθυστέρησε να πλασάρει και με κάποιο τρόμο ο τερματοφύλακας του ΠΑΟΚ έδιωξε εντυπωσιακά σε κόρνερ
83' 0:3 Γκολ