4η φάση - Κύπελλο ΕΠΣΗ - 2023-24

• Τέλος: Ζαρός - Ποσειδώνας 3-1
  • 72' 3-1 ο Ζαρός: Άμεση απάντηση με τον Κοτζαδάκη να πλασάρει άριστα στην αντεπίθεση
  • 71΄ Μειώνει ο Ποσειδώνας: Τρομερό σουτ του Μαγάκη στα δίχτυα για το 2-1
  • 67' Σουτ του Λυκούδη από πάσα Κοτζαδάκη, λίγο πάνω από το απέναντι «Γ»
  • 65’ απίθανη κάθετη Λυκούδη στον Κοτζαδακη, αυτός πλασάρει και εντυπωσιακά διώχνει ο Βασιλάκης
  • 53' 2-0 ο Ζαρός: Κενό στην άμυνα του Ποσειδώνα, ο Κάτελας λίγο έξω από την περιοχή είδε εκτός θέσης τον Βασιλάκη και τον κρέμασε κάνοντας το 2-0
  • 48’ Ο Νίκος Σαριδάκης σκοράρει μετά από πάσα του Λυκούδη, αλλά το γκολ ακυρώνεται για οφσάιντ
  • Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο
  • Ημίχρονο: Ζαρός - Ποσειδώνας 1-0
  • 40' 1-0 ο Ζαρός: Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Κοτζαδάκη ο Ανδρεαδάκης στο πρώτο δοκάρι άθελα του έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του
  • 38’ Μακρινό σουτ του Κοτζαδάκη η μπάλα φεύγει άουτ
  • 32’ Τεράστια ευκαιρία για τον Ζαρό. Αρχικά ο Νίκος Σαριδακης σούταρε, ο Βασιλάκης έδιωξε, η μπάλα πήγε στον Κλαπακη ο οποίος από την μικρή περιοχή αστόχησε στέλνοντας την μπάλα αουτ
  • 27’ πλασέ Λυκούδη από τα αριστερά της περιοχής, η μπάλα άουτ
  • 17’ σουτ Ασλαματζίδη από καλή θέση μέσα στην περιοχή, μπλόκαρε με διπλή προσπάθεια ο Λιουδάκης
  • 15' Σουτ του Παπουτσιδάκη φεύγει ψηλά άουτ
  • 11’ τρομερή ενέργεια Κλαπάκη από αριστερά, έκοψε στον Κοτζαδάκη, πρόλαβε και μπλόκαρε ο Βασιλάκης
  • 2’ διπλή ευκαιρία για τον Ζαρό. Αρχικά ο Λυκούδης σούταρε μέσα από την περιοχή, έδιωξε ο Βασιλάκης, στην επαναφορά ο Κλαπάκης έκανε το δυνατό σουτ, με τον Βασιλάκη να αποκρούει ξανά