Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά χωρίς ευκαιρία
13' 0:1 Γκολ
Ο Οζέρ Μεμετόγλου με πλασέ από το ύψος της περιοχής έκανε το 0-1
18'
Ωραία ατομική ενέργεια του Μεμετόγλου και σουτ στη γωνία, με τον Μανουσάκη να αποκρούει σε κόρνερ
23'
Σουτ Καραμανλή, μπλοκάρει ο Μανουσάκης
32'
Σουτ Φαϊτάκη εκτός περιοχής, με τον τερματοφύλακα να μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια
39'
Γύρισμα Σταυρόπουλου, με τον Φαϊτάκη να κάνει την προβολή που κατέληξε ελάχιστα άουτ
45'
Ο Καραμανλής με σουτ στη κίνηση έστειλε την μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι
Έξω:Συνολάκης Νικήτας
50'
Έχει μπει ορεξάτος στο δεύτερο ημίχρονο ο ΟΦΗ
50'
Κυκλοφορεί καλύτερα τη μπάλα και ψάχνει τρόπους να επιτεθεί
59' 0:2 Γκολ
Σουτ του Καραμανλή, απέκρουσε ο Μανουσάκης, όμως ο Χαρούπας από κοντά διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του
Αλλαγή 62'
Μέσα:Κωστέας Δανιήλ
Έξω:Π. Σωμαράκης
62' Αλλαγή
Μέσα:ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
Έξω:ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
Ο Πέτρος Καρακώστας παίρνει τη θέση του Χρήστου Γεωργίου
Αλλαγή 70'
Μέσα:Τσελεγγίδης Γιώργος
Έξω:Α. Αδαμάκης
71' Αλλαγή
Μέσα:ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Έξω:ΣΕΦΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Στην θέση του Αλέξανδρου Σέφα ο Γιώργος Καζαντζίδης
73'
Σουτ του Κωστέα, αλλά ο τερματοφύλακας απέκρουσε σε κόρνερ
73'
Εκτελέστηκε, ο Λαγουδάκης προσπάθησε με το κεφάλι, αλλά η μπάλα κατέληξε ξανά κόρνερ
Αυτογκόλ 1:2 75'
ΒΕΡΓΑΣ
Μετά από εκτέλεση φάουλ του Φαϊτάκη, ο Βέργας στη προσπάθειά του να διώξει προ του Λαγουδάκη, έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.
77'
Πολύ κοντά στο 2-2 με τον Σταυρόπουλο, αλλά ο τερματοφύλακας απέκρουσε σε κόρνερ
77'
Μετά το κόρνερ απείλησε ο ΟΦΗ εκ νέου με Τσελεγγίδη, αλλά μπλόκαρε ο τερματοφύλακας
80'
Νέο κόρνερ για ΟΦΗ από υπερπροσπάθεια του Σημαντηράκη
81'
Πέρασε ανεκμετάλλευτο το κόρνερ
82' 1:3 Γκολ
Αδράνεια στην άμυνα του ΟΦΗ, με τον Καραμανλή να πλασάρει σε κενή εστία για το 1-3