ΠΟΑ – ΕΛΛΟΠΙΑΚΟΣ

26/11/2023 14:00
12η αγωνιστική - Γ Εθνική

26' ΓΚΟΛ Μεγάλος Λεωνίδας
Καϊμακαμούδης Φώτης ΓΚΟΛ 67'

• Το ματς
  • Τέλος στο ματς, με τον ΠΟΑ να αδικεί τον εαυτό του και να μένει στο 1-1.
  • Διακοπή τριών λεπτών για τραυματισμό.
  • Πέντε λεπτά καθυστερήσεων, ψάχνει το γκολ ο ΠΟΑ!
  • 87' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ριζάι, η μπάλα πέρασε άουτ.
  • 67' Πανέξυπνη εκτέλεση φάουλ του Νύκταρη, η μπάλα πέρασε στο δεύτερο δοκάρι, σε κενή εστία ο Καϊμακαμούδης κάνει το 1-1!
  • 64' Ψάχνει το γκολ ο ΠΟΑ. Εκτέλεση κόρνερ του Μέμου, κεφαλιά του Ικεότσα από τη μικρή περιοχή, άουτ η μπάλα.
  • 61' Πολύ καλό σουτ του Νύκταρη, νέα εντυπωσιακή επέμβαση από τον τερματοφύλακα του Ελλοπιακού.
  • 56' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΟΑ. Ο Σφυρογιαννάκης έκανε τη σέντρα, η μπάλα πέρασε στον δεύτερο δοκάρι στον αμαρκάριστο Μέμο, ο οποίος έκανε το σουτ, τεράστια επέμβαση του Κυριατζή!
  • 53' Από εκτέλεση φάουλ, ο Ικεότσα πήρε τη κεφαλιά, άουτ η μπάλα.
  • 52' Λάθος της άμυνας του ΠΟΑ, πήρε ο Ριζάι, έκανε το σουτ, στέλνοντας τη μπάλα άουτ, μεγάλη ευκαιρία για τον Ελλοπιακό.
  • Σέντρα στην επανάληψη!
  • Ημίχρονο στο Ατσαλένιο. ΠΟΑ - Ελλοπιακός 0-1.
  • 35' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΟΑ. Ο Καϊμακαμούδης μπήκε στη περιοχή, έκανε τη σέντρα από τα αριστερά, βρήκε τον Μέμο, η κεφαλιά του όμως από καλή θέση και αμαρκάριστος ήταν άστοχη.
  • 31' Μακρινό σουτ του Νύκταρη, η μπάλα πέρασε άουτ.
  • Γκολ για τον Ελλοπιακό στο 26'. Λάθος της άμυνας, ο Μεγάλος επωφελείται και με σουτ ανοίγει το σκορ στο Ατσαλένιο.
  • 18' Μακρινό σουτ του Χατζηανδρέου, η μπάλα πέρασε άουτ.
  • Συμπληρώσαμε 15 λεπτά, με τον ΠΟΑ να είναι καλύτερος μέχρι στιγμής από τον Ελλοπιακό και να ψάχνει το γκολ.
  • 12' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΟΑ, με τον Βοργιά από το ύψος της μεγάλης περιοχής, αμαρκάριστος, να κάνει το σουτ, μεγάλη επέμβαση του Κυριατζή.
  • 10' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΟΑ! Ο Νύκταρης εκτέλεσε ένα κόρνερ από τα δεξιά, αναμπουμπούλα, η μπάλα έφτασε στον Λουμπάκη, ο οποίος σε κενή εστία από τη μικρή περιοχή αιφνιδιάστηκε, μην μπορώντας να στείλει τη μπάλα στα δίχτυα.
  • Σέντρα σουτ του Μέμου, η μπάλα πέρασε άουτ στο 2'.