04/10/2023 16:00
1η αγωνιστική - Γ Εθνική

Στατιστικά παίκτη

Καστελλιανάκης Άγγελος ΓΚΟΛ 29'

• 2’ σουτ από πολύ διαγώνια θέση μέσα από τη περιοχή του Καστελλιανάκη ήταν άστοχο.
  • 3’ Ατομική προσπάθεια Πιερτζιακομι μπήκε στη περιοχή, πέρασε τους πάντες, έφτασε μέχρι το πρώτο δοκάρι αλλά δεν ολοκλήρωσε τη φάση με τελική.
  • 8’ ένα πέσιμο του Καστελλιανάκη εντός περιοχής ζήτησε πέναλτι ο αλμυρός ο διαιτητής έριξε να συνεχιστεί το παιχνίδι.
  • 14’ σουτ από το ύψος της περιοχής του Αποστολόπουλου, η μπάλα κόντραρε και βγήκε κόρνερ.
  • 15' Ζήτησε πέναλτι το Χαϊδάρι σε μαρκάρισμα στον Ματέα, συνέχεια στο παιχνίδι έδωσε ο ρέφερι.
  • 22’ ευθύβολο μακρινό σουτ του Καλογερόπουλου, με δυσκολία σε κόρνερ ο Χανιωτάκης.
  • 25’ καλό σουτ που πήρε καμπύλη του Μουκίδη ο Χανιωτάκης εκτινάχθηκε και μπλόκαρε εντυπωσιακά.
  • 29' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΜΥΡΟ! Ατομική ενέργεια του Πιερτζιάκομι από τα δεξιά, «έκοψε» προς τον Καστελλιανάκη που με δυνατό σουτ έστειλε τη μπάλα πρώτα στο οριζόντιο και στη συνέχεια στα δίχτυα!
  • Ημίχρονο στο Γάζι!
  • ΣΕΝΤΡΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!
  • 50’ σουτ στη κίνηση του Χαντί, η μπάλα άουτ.
  • 62’ τρομερή πασα με τακουνάκι του Πιερτζιάκομι βγάζει στον ελεύθερο χώρο στον Πακιουφάκη, αλλά βγαίνει έγκαιρα το τέρμα και μπλοκάρει.
  • 73’ παραμένει το 1-0.