25'
72'
ΕΞΕΛΙΞΗ ΑΓΩΝΑ
-10'
Μαζί θα παρακολουθήσουμε τον αγώνα του Αετού Ανωγείων με την ΑΕΚ Κατσαμπά στο γήπεδο του Αλμυρού
-5'
Σε λίγα λεπτά το σφύριγμα της έναρξης! Οι δύο ομάδες κατευθύνθηκαν στα αποδυτήρια
-3'
Αρκετός κόσμος στις εξέδρες του Γαζίου
-2'
Το συγκεκριμένο είναι το πρώτο ματς του Αετού Ανωγείων στην κατηγορία της Α1 ΕΠΣΗ, οπότε έχει το δικό του ενδιαφέρον
-1'
Μικρή καθυστέρηση καθώς υπάρχει πρόβλημα στα δίχτυα
1'
Ξεκίνησε το ματς!
5'
Πιέζει η ΑΕΚ στα πρώτα λεπτά έχοντας μπει δυνατά στο παιχνίδι
5'
Νωρίτερα μια σέντρα Μπάμπη από τα αριστερά ο Καστελλιανάκης δεν πρόλαβε να βάλει το κεφάλι να την στείλει προς την εστία
12'
Σέντρα Μεταξάκη στην καρδιά της περιοχής προλαβαίνει και διώχνει με τις γροθιές ο παγωμένος
13'
Μαρκάρισμα πάνω στον Μεταξάκη εντός περιοχής φάνηκε να υπάρχει πέναλτι, με τον διαιτητή να δείχνει την συνέχεια του παιχνιδιού
14'
Ωραία οργανωμένη επίθεση με τον Φρόκου να κάνει αδύναμο σουτ και να μπλοκάρει ο Παγωμένος
25' 0:1 Γκολ
Γκολ για την ομάδα της ΑΕΚ με τον Καστελλιανάκη!
25'
Το σουτ του Μεταξάκη κόντραρε στα σώματα και στρώθηκε στον Καστελλιανάκη ο οποίος έστειλε την μπάλα στην γωνία σκοράροντας στο ντεμπούτο του με την φανέλα της ΑΕΚ
28'
Παραλίγο το 0-2 για την ΑΕΚ έπειτα από το πλασέ του Χατζηανδρέου και τον Παγωμένο να διώχνει με δυσκολία και την βοήθεια του δοκαριού σε κόρνερ
30'
Η ΑΕΚ πιέζει και ο Αετός δεν έχει καταφέρει να σημειώσει κάποια ουσιαστική ευκαιρία ως τώρα
35'
Πρώτη φάση για τον Αετό Ανωγείων στο παιχνίδι με το φάουλ του Μιχάλη Ξυλούρη και κεφαλιά Γιαλιτάκη να περνάει λίγο δίπλα από την εστία
37'
Πλασαριστό σουτ Δάσκου έξω από το περιοχή μπλόκαρε ο Παγωμένος
37'
Ο Δάσκος εκεί ντρίμπλαρε τον προσωπικό του αντίπαλο με πιρουέτα αλλά δόθηκε φάουλ με τον Βισκαδούρος να λέει πως στην ντρίμπλα πάτησε τον αντίπαλο, με την απόφαση αυτή να ξεσηκώνει την κερκίδα και τους ποδοσφαιριστές
37'
Από την στατική αυτή φάση δημιουργήθηκε η πρώτη καλή στιγμή του Αετού
44'
Γλυκιά σέντρα από Δάσκο πέρασε από τρεις παίκτες της ΑΕΚ και κατέληξε αουτ
45'
Ημίχρονο στο Γάζι, Αετός Ανωγείων - ΑΕΚ 0-1
46'
Έξω:Σ. ΔΡΙΤΣΑΣ
55'
Απευθείας φάουλ Δάσκου η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι!
58'
Πρώτη φάση του Αετού στο δεύτερο ημίχρονο με τον Γιαλιτάκη να σουτάρει από απόσταση και τον Γκογκόση να αποκρούει σε κόρνερ
59'
Άλλη μια φάση για την ΑΕΚ μετά από κάθετη του Μεταξάκη, ο Δάσκος πλάσαρε με τον Παγωμένο να μπλοκάρει εύκολα.
Αλλαγή 61'
Μέσα:Γ. ΒΙΤΩΡΟΣ
Έξω:Ι. ΚΡΗΤΙΚΟΣ
Αλλαγή 61'
Μέσα:Καλαϊτζάκης Γεώργιος
Έξω:Λ. ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
65'
Σουτ του Φρόκου από το ύψος της περιοχής κάπου κόντραρε και κατέληξε κόρνερ
71'
Πέναλτι για την ΑΕΚ!
72' 0:2 Γκολ (με πέναλτι)
77' Αλλαγή
Μέσα:Μαυράκης Δημήτρης
Έξω:R. FRROKU
79'
Ανεπανάληπτη χαμένη ευκαιρία Μεταξάκη για το 0-3 με τον Παγωμένο να διώχνει με τα πόδια
82'
Λίγο έλλειψε ο Καστελλιανάκης να κάνει το 0-3 με μία παρόμοια ενέργεια και τον Παγωμένο να αποκρούει πάλι με τα πόδια