ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΠΟΡΡΗΤΟΥ
ΟΦΗ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΟΑΝ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΠΟΑ
Α1 ΕΠΣΗ
ΑΕΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΑΟΤ
ΔΑΜΑΣΤΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ
ΜΟΧΟΣ
ΠΑΝΟΜ
ΠΑΟΚ
ΠΟΡΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ
ΤΥΛΙΣΟΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Α2 ΕΠΣΗ
1ος όμιλος
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΔΙΑΣ
ΖΑΡΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΛΙΝΤΟ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΟΗ
ΦΑΙΣΤΟΣ
2ος όμιλος
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΑΣΗΜΙ
ΑΣΙΤΕΣ
ΓΑΡΙΠΑ
ΔΕΙΛΙΝΑ
ΚΑΝΑΡΙΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΠΑΛΙΑΝΗ
Β1 ΕΠΣΗ
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΓΟΡΤΥΣ
ΔΑΦΝΕΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥ
ΟΦΑ
ΟΦΑΜ
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ
Β2 ΕΠΣΗ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΘΕΡΙΣΟΣ
ΚΟΡΑΚΑΣ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΕΠΣ – ΕΠΟ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
ΜΙΚΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
SL1
SL2
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ
Α1 ΕΠΣΗ
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β1 ΕΠΣΗ
Β2 ΕΠΣΗ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Super League 1
Super League 2
Γ΄ Εθνική
Α1 ΕΠΣΗ
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος
Β1 ΕΠΣΗ
Β2 ΕΠΣΗ
Κύπελλο ΕΠΣΗ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Super League 1
Super League 2
Γ΄ Εθνική
Α1 ΕΠΣΗ
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος
Β1 ΕΠΣΗ
Β2 ΕΠΣΗ
Κύπελλο ΕΠΣΗ
ΣΚΟΡΕΡΣ
Super League 1
Super League 2
Α1 ΕΠΣΗ
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος
Β1 ΕΠΣΗ
Β2 ΕΠΣΗ
Γ’ Εθνική
ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ
No Result
View All Result
ΟΦΗ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΟΑΝ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΠΟΑ
Α1 ΕΠΣΗ
ΑΕΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΑΟΤ
ΔΑΜΑΣΤΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ
ΜΟΧΟΣ
ΠΑΝΟΜ
ΠΑΟΚ
ΠΟΡΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ
ΤΥΛΙΣΟΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Α2 ΕΠΣΗ
1ος όμιλος
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΔΙΑΣ
ΖΑΡΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΛΙΝΤΟ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΟΗ
ΦΑΙΣΤΟΣ
2ος όμιλος
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΑΣΗΜΙ
ΑΣΙΤΕΣ
ΓΑΡΙΠΑ
ΔΕΙΛΙΝΑ
ΚΑΝΑΡΙΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΠΑΛΙΑΝΗ
Β1 ΕΠΣΗ
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΓΟΡΤΥΣ
ΔΑΦΝΕΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥ
ΟΦΑ
ΟΦΑΜ
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ
Β2 ΕΠΣΗ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΘΕΡΙΣΟΣ
ΚΟΡΑΚΑΣ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΕΠΣ – ΕΠΟ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
ΜΙΚΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
SL1
SL2
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ
Α1 ΕΠΣΗ
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β1 ΕΠΣΗ
Β2 ΕΠΣΗ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Super League 1
Super League 2
Γ΄ Εθνική
Α1 ΕΠΣΗ
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος
Β1 ΕΠΣΗ
Β2 ΕΠΣΗ
Κύπελλο ΕΠΣΗ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Super League 1
Super League 2
Γ΄ Εθνική
Α1 ΕΠΣΗ
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος
Β1 ΕΠΣΗ
Β2 ΕΠΣΗ
Κύπελλο ΕΠΣΗ
ΣΚΟΡΕΡΣ
Super League 1
Super League 2
Α1 ΕΠΣΗ
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος
Β1 ΕΠΣΗ
Β2 ΕΠΣΗ
Γ’ Εθνική
ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ
No Result
View All Result
Γ’ Εθνική ειδικό πρωτάθλημα – 5ος όμιλος – Σκόρερς
Παίκτης
Ομάδα
ΓΚΟΛ
Μακρής Βαγγέλης
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
5
Ιγνατίδης Ηλίας
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
3
Ροβίθης Μανώλης
ΓΙΟΥΧΤΑΣ
3
Ξανθόπουλος Μιχάλης
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
2
Βοριαζίδης Κώστας
ΚΟΖΑΝΗ
2
Αποστολίδης Γιώργος
ΚΟΖΑΝΗ
2
Μπακάλης Παρασκευάς
ΚΟΖΑΝΗ
2
Γκίνη Ρενάτο
ΓΙΟΥΧΤΑΣ
2
Πλατέλλας Βαγγέλης
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
2
Καθάριος Νίκος
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
1
Καράμπελας Χρήστος
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
1
Ταϊρης Λάμπρος
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
1
Βουτσκίδης Χαράλαμπος
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
1
Μάνιος Παναγιώτης
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
1
Πάνος Ξενοφών
ΚΟΖΑΝΗ
1
Κανούλας Θανάσης
ΚΟΖΑΝΗ
1
Τακίδης Γιώργος
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
1
Ζδράβος Κώστας
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
1
Σοροβός Γιάννης
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
1
Τόσκα Κλαϊντι
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
1
Κατσής Νίκος
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
1
Περιστέρης Θεόδωρος
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
1
Νιφορόπουλος Γρηγόρης
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
1
Τζανής Μηνάς
ΓΙΟΥΧΤΑΣ
1
Αζίζι Νεκτάριος
ΓΙΟΥΧΤΑΣ
1
Βρετός Νίκος
ΓΙΟΥΧΤΑΣ
1
Δερμιτζάκης Ανδρέας
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
1
Στεφάνοβιτς Λούκα
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
1
Άνθης Μιχάλης
ΑΙΟΛΙΚΟΣ
1
Δήμου Στάθης
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
0
No Result
View All Result
ΟΦΗ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΟΑΝ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΠΟΑ
Α1 ΕΠΣΗ
ΑΕΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΑΟΤ
ΔΑΜΑΣΤΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ
ΜΟΧΟΣ
ΠΑΝΟΜ
ΠΑΟΚ
ΠΟΡΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΡΟΥΒΑΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ
ΤΥΛΙΣΟΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Α2 ΕΠΣΗ
1ος όμιλος
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΔΙΑΣ
ΖΑΡΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΛΙΝΤΟ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΟΗ
ΦΑΙΣΤΟΣ
2ος όμιλος
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΑΣΗΜΙ
ΑΣΙΤΕΣ
ΓΑΡΙΠΑ
ΔΕΙΛΙΝΑ
ΚΑΝΑΡΙΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΠΑΛΙΑΝΗ
Β1 ΕΠΣΗ
ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΓΟΡΤΥΣ
ΔΑΦΝΕΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΤΕΡΟΥ
ΟΦΑ
ΟΦΑΜ
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΗ
Β2 ΕΠΣΗ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΘΕΡΙΣΟΣ
ΚΟΡΑΚΑΣ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΕΠΣ – ΕΠΟ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
ΜΙΚΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
SL1
SL2
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ
Α1 ΕΠΣΗ
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β1 ΕΠΣΗ
Β2 ΕΠΣΗ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Super League 1
Super League 2
Γ΄ Εθνική
Α1 ΕΠΣΗ
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος
Β1 ΕΠΣΗ
Β2 ΕΠΣΗ
Κύπελλο ΕΠΣΗ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Super League 1
Super League 2
Γ΄ Εθνική
Α1 ΕΠΣΗ
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος
Β1 ΕΠΣΗ
Β2 ΕΠΣΗ
Κύπελλο ΕΠΣΗ
ΣΚΟΡΕΡΣ
Super League 1
Super League 2
Α1 ΕΠΣΗ
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος
Β1 ΕΠΣΗ
Β2 ΕΠΣΗ
Γ’ Εθνική
ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ
© 2024
grandsport.gr
- All rights reserved