Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια στα πρωταθλήματα του τοπικού το προσεχές σαββατοκύριακο.
Η Α1 ΕΠΣΗ συνεχίζεται με την 23η αγωνιστική, η Α2 ΕΠΣΗ και στους δύο ομίλους με την 16η, ενώ η Β1 και Β2 με την 15η.
Αναλυτικά οι ορισμοί:
ΑΓΩΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
Α1 ΕΠΣΗ – 23η αγωνιστική | ||
Σάββατο 4 Μαρτίου 2023 – 15:30 | ||
ΡΩΜΑΝΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΕΛΙΑΣ | Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Καλαϊτζής Γ. |
ΜΙΝΩΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Σφακιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ., Βασιλάκης Α. |
ΒΟΝΗ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Σαββούδης Β., Βισκαδούρος Α., Παρασύρης Γ. |
Σάββατο 4 Μαρτίου 2023 – 17:00 | ||
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΔΑΜΑΣΤΑΣ | Παπαδάκης Φ., Χανιωτάκης Χ., Τζατζαράκης Δ. |
Κυριακή 5 Μαρτίου 2023 – 15:30 | ||
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Πατεμτζής Γ., Μασέλη Φ., Σκρεπετός Σ. |
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Ψαλιδάκης Α. |
ΑΣΙΤΕΣ – ΜΟΙΡΕΣ | ΑΣΙΤΩΝ | Μανδαλενάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Αξιώτης Ε. |
ΡΟΥΒΑΣ – ΠΑΝΟΜ | ΓΕΡΓΕΡΗΣ | Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι. |
Α2 ΕΠΣΗ – 1ος όμιλος – 16η αγωνιστική | ||
Σάββατο 4 Μαρτίου 2023 – 15:30 | ||
ΛΙΝΤΟ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ | ΛΙΝΤΟ | Αξιώτης Ε., Θέμελη Π., Δασκαλάκης Ι. |
Κυριακή 5 Μαρτίου 2023 – 12:00 | ||
ΠΟΗ – ΤΥΛΙΣΟΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Σκρεπετός Σ., Παπαδάκης Φ., Τσαμπουράκης Γ. |
Κυριακή 5 Μαρτίου 2023 – 15:30 | ||
ΑΣΗΜΙ – Ε.Γ.Ο.Η | ΑΣΗΜΙΟΥ | |
Κυριακή 5 Μαρτίου 2023 – 16:00 | ||
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Χανιωτάκης Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Δουκιαντζάκης Ν. |
Α2 ΕΠΣΗ – 2ος όμιλος – 16η αγωνιστική | ||
Σάββατο 4 Μαρτίου 2023 – 15:30 | ||
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΔΙΑΣ | ΑΝΩΓΕΙΩΝ | Σταυράκης Γ., Γαρεφαλάκης Κ., Πετούσης Ι. |
Κυριακή 5 Μαρτίου 2023 – 15:30 | ||
ΔΩΡΙΕΑΣ – ΜΟΧΟΣ | ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ | Τζατζαράκης Δ., Κλάδος Γ., Κουναλάκης Χ. |
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΚΑΝΑΡΙΑ | ΠΑΛΙΑΝΗΣ | Γαρεφαλάκης Κ., Πετρίδης Ι., Μπλαβάκης Β. |
ΖΑΡΟΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 | ΖΑΡΟΥ | Βισκαδούρος Μ., Βισκαδούρος Α., Μανιώτης Δ. |
Β1 ΕΠΣΗ – 15η αγωνιστική | ||
Κυριακή 5 Μαρτίου 2023 – 12:00 | ||
ΡΟΔΙΑ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χανιωτάκης Χ., Δουκιαντζάκης Ν. |
ΓΟΡΤΥΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Χριστουλάκης Ε., Ανδριανάκης Ι., Γιγουρτσής Γ. |
Κυριακή 5 Μαρτίου 2023 – 15:30 | ||
ΚΟΡΑΚΑΣ – ΟΦΑΜ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Ανδριανάκης Ι., Χριστουλάκης Ε., Γιγουρτσής Γ. |
Β2 ΕΠΣΗ – 15η αγωνιστική | ||
Σάββατο 4 Μαρτίου 2023 – 18:30 | ||
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | ΛΙΝΤΟ | Κέφης Δ., Ανδριανάκης Ι., Φανουράκη Μ. |
Κυριακή 5 Μαρτίου 2023 – 12:00 | ||
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακόπουλος Κ., Καλαϊτζής Γ., Κινας Α. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΡΑΥΚΟΣ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α., Ψαλιδάκης Α. |
Κυριακή 5 Μαρτίου 2023 – 15:30 | ||
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Ξυπάκης Γ., Σαββούδης Β., Ροδίντσης Ε. |
Advertisement. Scroll to continue reading.