Από ένα ημίχρονο Νέοι Αλμυρού και Γιούχτας 2010

Σε ένα χορταστικό παιχνίδι, με τις δύο ομάδες να έχουν από ένα ημίχρονο, Νέοι Αλμυρού και Γιούχτας 2010 ήρθαν ισόπαλοι με 3-3!

Οι δύο ομάδες σημείωσαν από τρία τέρματα στο καλό τους ημίχρονου. Στο πρώτο μέρος, καλύτερος ήταν ο Γιούχτας 2010, ο οποίος βρήκε και τα τρία του τέρματα με τον Ψωμά, ενώ έχασε και μια μεγάλη ευκαιρία για ένα τέταρτο τέρμα με τον Παχάκη.

Το 0-3 ήταν το σκορ του ημιχρόνου, με τους Νέους Αλμυρού να αλλάζουν εικόνα στην επανάληψη και με δύο τέρματα του Τζαγκαράκη και ένα του Μποάνγκα να φτάνει στην ισοφάριση, ενώ μπορούσε να πάρει και την νίκη.

Νέοι Αλμυρού: Βασιλάκης, Κοκολογιαννάκης., Στρατάκης, Περγαντής, Κοκολογιαννάκης, Ρεμιδιανάκης, Κολιαρουδάκης., Τσαβολάκης, Θεοδοσίου, Τσαγκαράκης, Μποάνγκα, Επιτροπάκης

Έπαιξαν και οι: Μηγαδάκης, Τζανής, Καναβάκης, Μάστος, Χαραλαμπάκης,

Γιούχτας 2010: Καλικάκης Γιαν., Λυμπερίδης, Ζωγραφάκης, Ξενάκης, Μπόγρης, Κόκκινος, Ντολακάι, Γιαλύτης, Πετινάκης, Παχάκης, Ψωμάς

Έπαιξαν και οι: Δασκαλάκης,., Ντουράκης Λευτ., Ντουράκης Νικ., Φανουράκης, Ψυχαράκης