Τρεις εμβόλιμες, το πλήρες πρόγραμμα του 10ου ομίλου!

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΟ το πλήρες πρόγραμμα του 10ου ομίλου της Γ Εθνικής, ενώ όπως έγινε γνωστό θα πραγματοποιηθούν τρεις εμβόλιμες αγωνιστικές!

Το πρόγραμμα των αγώνων μέχρι και το φινάλε του πρωταθλήματος της Γ Εθνικής ανακοίνωσε η ΕΠΟ με τα όλα τα παιχνίδια να πραγματοποιούνται ίδια ώρα, ενώ όπως έγινε γνωστό θα πραγματοποιηθούν τρεις εμβόλιμες αγωνιστικές.

Συγκεκριμένα την Μεγάλη Τετάρτη 28 Απριλίου θα πραγματοποιηθεί η πρώτη εμβόλιμη, ενώ τα άλλα δύο μεσοβδόμαδα παιχνίδια θα γίνουν στις 19 και στις 26 Μαϊου. Μέχρι και τη διακοπή για το Πάσχα, οι αγώνες θα διεξάγονται στις 16:30, ενώ απο 9/5 και έπειτα ορίζονται στις 17:00.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ Εθνικής μέχρι και το φινάλε:

23/05/21
23/05/2117:00
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ v ΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣ
23/05/2117:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ v ΑΟΑΝΑΟΑΝ
23/05/2117:00
ΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣ v ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
23/05/2117:00
ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ v ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
23/05/2117:00
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ v ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
23/05/2117:00
ΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ v ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
23/05/2117:00
ΠΟΑΠΟΑ v ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.
23/05/2117:00
ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ v ΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣ
26/05/21
26/05/2117:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣ v ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.
26/05/2117:00
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ v ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
26/05/2117:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ v ΠΟΑΠΟΑ
26/05/2117:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ v ΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ
26/05/2117:00
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ v ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
26/05/2117:00
ΑΟΑΝΑΟΑΝ v ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ
26/05/2117:00
ΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣ v ΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣ
26/05/2117:00
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ v ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ
30/05/21
30/05/2117:00
ΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣ v ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ
30/05/2117:00
ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ v ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
30/05/2117:00
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ v ΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣ
30/05/2117:00
ΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ v ΑΟΑΝΑΟΑΝ
30/05/2117:00
ΠΟΑΠΟΑ v ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
30/05/2117:00
ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ v ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
30/05/2117:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ. v ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
30/05/2117:00
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ v ΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣ
06/06/21
06/06/2117:00
ΠΟΡΟΣΠΟΡΟΣ v ΔΑΜΑΣΤΑΔΑΜΑΣΤΑ
06/06/2117:00
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ v ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
06/06/2117:00
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ v ΗΡΟΔΟΤΟΣΗΡΟΔΟΤΟΣ
06/06/2117:00
ΑΛΜΥΡΟΣΑΛΜΥΡΟΣ v ΠΟΑΠΟΑ
06/06/2117:00
ΑΟΑΝΑΟΑΝ v ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
06/06/2117:00
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ v ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.
06/06/2117:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ v ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
06/06/2117:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣΓΙΟΥΧΤΑΣ v ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ